Sakla Beni Oyuncuları, Konusu 2023

Sakla Beni Oyuncuları, Konusu 2023

Sakla Beni oyuncuları, Sakla Beni dizi, Sakla Beni dizisi, Sakla Beni fragman, Sakla Beni oyuncu, Sakla Beni kadrosu, Sakla Beni ne zaman başlıyor, Sakla Beni kimler oynuyor, Sakla Beni dizi oyuncuları, Sakla Beni hangi oyuncular var, Sakla Beni ne zaman başlıyor, Sakla Beni yayın tarihi, Sakla Beni hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Sakla Beni Dizisi 2023

Start TV’nin yeni dizisi “Sakla Beni” görücüye çıktı. Yakın zamanda fragmanı yayınlanan dizide başroller çok dikkat çekti. OGM Pictures yapımı dizi ilgi çekici hikayesiyle de büyülüyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kelebek‘in rol aldığı dizi çok yakında Star’da.

Sakla Beni Oyuncuları
Sakla Beni Oyuncuları

Sakla Beni Ne Zaman Başlayacak?

Sakla Beni dizisi çok yakında STAR TV ekranlarında başlayacak.

Sakla Beni Konusu Nedir?

Mete ve Naz, zengin ve güçlü ailelerinin gözbebeği çocuklarıdır. İkisi de şımartılmış, hayatta her istediğini almaya alışmıştır. Çocukluklarında ailelerin verdiği sözle başlayan hikayeleri, birbirlerinden kopamamalarıyla bugün evliliğe doğru akar. Fakat Naz’ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila’nın ansızın Mete’nin karşısına çıkması, Mete’nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olur. İncila ve Mete arasında yaşanan bu karşılaşma, Naz’ın tüm inatçılığıyla yazdığı bu hikâyenin yönünü değiştirip Mete’nin gerçek aşkı bulmasını sağlayabilecek mi?

Sakla Beni Oyuncuları
Sakla Beni Oyuncuları
Sakla Benisi Nerede Çekiliyor?

Sakla Beni dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Sakla Beni Dizisi Oyuncuları, Serversin Hangi Oyuncular Oynuyor?

Uraz Kaygılaroğlu
Cemre Baysel
Asude Kalebek
Şenay Gürler
Ceyda Düvenci
Nilüfer Açıkalın
Sevinç Erbulak
Gökşen Ateş
Kamil Güler
Nizam Namidar
Sera Tokdemir
Edip Saner
Açelya Devrim Yılhan
Sıla Korkmaz
Emine Uyar
Tamer Levent

Sakla Beni Tanıtım Fragmanı

Sakla Beni dizisi oyuncuları,Sakla Beni dizisi oyuncuları,Sakla Beni dizisi ne zaman başlıyor,Sakla Beni dizisi konusu,Sakla Beni dizisi,Sakla Beni dizisi nerede Çekiliyor,Sakla Beni dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir