Şahane Hayatım Oyuncuları, Konusu 2023

Şahane Hayatım Oyuncuları, Konusu 2023

Şahane Hayatım oyuncuları, Şahane Hayatım dizi, Şahane Hayatım dizisi, Şahane Hayatım fragman, Şahane Hayatım oyuncu, Şahane Hayatım kadrosu, Şahane Hayatım ne zaman başlıyor, Şahane Hayatım kimler oynuyor, Şahane Hayatım dizi oyuncuları, Şahane Hayatım hangi oyuncular var, Şahane Hayatım ne zaman başlıyor, Şahane Hayatım yayın tarihi, Şahane Hayatım hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Şahane Hayatım Dizisi 2023

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunun Meriç Acemi tarafından kaleme alındığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda çekimine başlanan ve heyecanla beklenen dizi çok yakında FOX TV’de ekranlarda olacak.
Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerin kadroda yer aldığı diziden 1.ve 2. tanıtım fragmanları yayınlandı.

Şahane Hayatım Ne Zaman Başlayacak?

Şahane Hayatım dizisi çok yakında FOX TV ekranlarında başlayacak.

Şahane Hayatım Oyuncuları
Şahane Hayatım Oyuncuları

Şahane Hayatım Konusu Nedir?

Entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu temalı dizi büyük haksızlıklara gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alıyor.

Şahane Hayatım Nerede Çekiliyor?

Şahane Hayatım dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları, Serversin Hangi Oyuncular Oynuyor?

Hilal Altınbilek – Şebnem
Onur Tuna – Mesut
Yiğit Özşener – Onur
Serkan Keskin – Niyazi
Nesrin Cavadzade – Melisa
Sumru Yavrucuk – Aysel

Şahane Hayatım Oyuncuları
Şahane Hayatım Oyuncuları

Şahane Hayatım Tanıtım Fragmanı

https://www.fox.com.tr/Sahane-Hayatim/fragmanlar

Şahane Hayatım dizisi oyuncuları,Şahane Hayatım dizisi oyuncuları,Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlıyor,Şahane Hayatım dizisi konusu,Şahane Hayatım dizisi,Şahane Hayatım dizisi nerede Çekiliyor,Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak

1 Yorum “Şahane Hayatım Oyuncuları, Konusu 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir