Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Survivor 2022 Ogeday Girişken Boy Kilo, Ogeday Girişken Boy Kio, Ogeday Girişken Yaş 2022,Ogeday Girişken Kaç Yaşında 2022, Ogeday Girişken Kimdir,Ogeday Girişken Boy Kilo,Ogeday Girişken Kimdir, Magazin D Ogeday Girişken Kimdir,Ogeday Girişken Kaç Kilo, Twitter Ogeday Girişken , İnstagram Ogeday Girişken, Estetiksiz Hali,Ogeday Girişken Yaş,Ogeday Girişken Kaç Yaşında,Ogeday Girişken Nereli,Ogeday Girişken Boyu,Ogeday Girişken Kilosu,Ogeday Girişken Sevgilisi Eşi,Ogeday Girişken Fotoğrafları,Ogeday Girişken Şekilleri,Ogeday Girişken Filmleri,Ogeday Girişken Dizileri,Ogeday Girişken Nereli, Oyuncu Ogeday Girişken Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş

Ogeday Girişken 1992 yılında Adana şehrinde doğdu ve beraberinde eğitim hayatına orada devam etti. Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü okumaya hak kazandı. Daha sonrasında lisans eğitimini tamamladı. Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday o yıllarda da ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe‘de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı. Dünya sıralamalarına adını kazıyan Ogeday Girişken 2017 yılında Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Yarışmanın başlamasının ardından Ogeday gerek karakteri ile gerek parkurlardaki performansı ile kısa zamanda bir adım öne geçmeyi başardı ve o sezonun şampiyonu oldu. Dünya çapında gerçekleşen Litvanya’ da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası’ nda yarışmayı 8. sırada tamamladı. Ogeday Girişken, 2018 yılında Bir Litre Gözyaşı dizisinde “Teoman” karakteriyle oyunculuk hayatına adımını attı. Daha sonra 2019 yılında Savaşçı dizisinde “Astsubay Çavuş Demir Döğer” karakterini canlandırdı.
Survivor 2022 : All Star yarışmasında mücadele edecektir.

Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş
Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş

Ogeday Girişken Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/ogedaygirisken

Ogeday Girişken Gerçek Adı Soyadı

Ogeday Girişken

Ogeday Girişken Doğum Tarihi

27 Nisan 1992

Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş
Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş

Ogeday Girişken Doğum Yeri

Adana, Türkiye

Ogeday Girişken Mesleği

Oyuncu

Ogeday Girişken Boyu

1,68 santimetre

Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş
Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş

Ogeday Girişken Kilo

70 kilogram

Ogeday Girişken Saç Rengi

Siyah

Ogeday Girişken Burç

İkizler

ogeday girisken boy kilo
Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş

Ogeday Girişken Göz Rengi

Mavi

Ogeday Girişken Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor.

Ogeday Girişken Kardeşi;

Bilinmiyor.

Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş
Ogeday Girişken Boy Kilo Yaş

Ogeday Girişken Filmleri;

Sienma Filmi Bulunmamaktadır.

Ogeday Girişken Dizileri ;

2018 – Bir Litre Gözyaşı – Teoman
2019 – Savaşçı – Astsubay Çavuş Demir Döğer
2021 – Aşk 101 – Namık
2021 – Alparslan Büyük Selçuklu – Çortunel

Bu biyografi https://www.yasimen.com için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Survivor All Star 2022 Ogeday Girişken kaç yaşında,Ogeday Girişken dizileri,Ogeday Girişken Nereli,Ogeday Girişken boy,Ogeday Girişken sevgilisi,Ogeday Girişken Instagram,Ogeday Girişken kimdir,Ogeday Girişken makyajsız hali,Ogeday Girişken boy kilo,Ogeday Girişken yaş,Ogeday Girişken oynadığı Diziler,Ogeday Girişken twitter,Ogeday Girişken filmler, Ogeday Girişken boyu,Ogeday Girişken sevgilisi eşi,Ogeday Girişken oynadığı diziler,Ogeday Girişken boy kilo 2022,Ogeday Girişken Boyu Kilosu 2022

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir