Gökhan Keser Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Survivor 2022 Gökhan Keser Boy Kilo, Gökhan Keser Boy Kio, Gökhan Keser Yaş 2022,Gökhan Keser Kaç Yaşında 2022, Gökhan Keser Kimdir,Gökhan Keser Boy Kilo,Gökhan Keser Kimdir, Magazin D Gökhan Keser Kimdir,Gökhan Keser Kaç Kilo, Twitter Gökhan Keser , İnstagram Gökhan Keser, Estetiksiz Hali,Gökhan Keser Yaş,Gökhan Keser Kaç Yaşında,Gökhan Keser Nereli,Gökhan Keser Boyu,Gökhan Keser Kilosu,Gökhan Keser Sevgilisi Eşi,Gökhan Keser Fotoğrafları,Gökhan Keser Şekilleri,Gökhan Keser Filmleri,Gökhan Keser Dizileri,Gökhan Keser Nereli, Oyuncu Gökhan Keser Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987’de İzmir’de doğmuştur. Ailesi, Rize’nin Pazar ilçesinden İzmir’e yerleşmiştir. Kökeni Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kale köyüne kadar uzanmaktadır.14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine birçok şey sığdırdı. İlk olarak çok genç yaşta “Miss & Mr Model 2004” yarışmasında birinci seçilerek ‘Ege Kralı’ unvanına sahip oldu. Sonrasında “Best Model of Turkey 2005” yarışmasında Turkiye ikincisi seçilerek ‘Manhunt Turkey’ unvanı alıp Türkiye’yi yurt dışında temsil etme hakkı kazandı.

Son olarak 2006 senesinde Çin’de gerçekleştirilen 64 ülkenin en iyi modellerinin yarıştığı dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildiği Manhunt International yarışmasında dünya dördüncü ve dünyanın en fotojenik erkeği seçilerek “Manhunt International 2006 4.”Manhunt International Mr. Photogenic” unvanlarını ülkemize getirdi.

gokhan keser boy kilo yas

Yurt içinde ve yurt dışında sayısız işler gerçekleştiren Keser, hobi olarak başladığı bu yolda Türkiye’nin belli başlı isimleri arasında yerini aldı. Bir yandan hayaline giden yolda “Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen’den şan eğitimi almaya başladı.

Başarılı oyuncu 2022’de de Survivor 2022: All Star yarışmasında mücadele edecektir.

Gökhan Keser Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/gokhankeser

Gökhan Keser Gerçek Adı Soyadı

Gökhan Keser

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş
Gökhan Keser Boy Kilo Yaş

Gökhan Keser Doğum Tarihi

9 Eylül 1987

Gökhan Keser Doğum Yeri

İzmir, Türkiye

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş
Gökhan Keser Boy Kilo Yaş

Gökhan Keser Mesleği

Oyuncu, Şarkıcı ve Manken

Gökhan Keser Boyu

1,70 santimetre

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş
Gökhan Keser Boy Kilo Yaş

Gökhan Keser Kilo

65 kilogram

Gökhan Keser Saç Rengi

Siyah

gokhan keser boyu

Gökhan Keser Burç

Terazi

Gökhan Keser Göz Rengi

Ela

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş
Gökhan Keser Boy Kilo Yaş

Gökhan Keser Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor.

Gökhan Keser Kardeşi;

Bilinmiyor.

Gökhan Keser Boy Kilo Yaş
Gökhan Keser Boy Kilo Yaş

Gökhan Keser Filmleri;

2015 – Seviyorum Seni Ama Arkadaşça – Fırat
2016 – Atçalı Kel Mehmet – Kel Mehmet
2017 – Tatlı Bela – Arda
2021 – Yalancı Sevgilim – Ferit

Gökhan Keser Dizileri ;

2006 – Selena – Burak Öğretmen
2015 – Sen Benimsin – Ejder

Bu biyografi https://www.yasimen.com için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Survivor All Star 2022 Gökhan Keser kaç yaşında,Gökhan Keser dizileri,Göhttps://www.yasimen.com/gokhan-keser-boy-kilo-yas-kimdir-sevgilisi-2022/ ‎khan Keser Nereli,Gökhan Keser boy,Gökhan Keser sevgilisi,Gökhan Keser Instagram,Gökhan Keser kimdir,Gökhan Keser makyajsız hali,Gökhan Keser boy kilo,Gökhan Keser yaş,Gökhan Keser oynadığı Diziler,Gökhan Keser twitter,Gökhan Keser filmler, Gökhan Keser boyu,Gökhan Keser sevgilisi eşi,Gökhan Keser oynadığı diziler,Gökhan Keser boy kilo 2022,Gökhan Keser Boyu Kilosu 2022

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir