Ebru Polat Onlyfans’a Katıldı 2022

Ebru Polat’tan Cesur Üstsüz Poz

Geçtiğimiz günlerde Bahar Candan‘dan sonra dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesi olan OnlyFans’a katılan ünlü şarkıcı Ebru Polat resmi hesabından siteye kayıt olduğunu yaptığı paylaşımla duyurdu. Ebru Polat Müstehcen pozların paylaşıldığı siteye kayıt olduktan sonra ilk pozunu da instagram hesabından paylaştı.

Ebru Polat Onlyfans

Al Sana Haber adlı programda birlikte sunuculuk yaparken sık sık kavga eden Ebru Polat ve Bahar Candan arka arkaya dünyada popüler olan OnlyFans’a kayıt oldu. Müstehcen pozların paylaşıldığı ve bu pozları görmek için kullanıcıların para ödemesi gerekiyor. Bahar Candan üyeliğini üstsüz pozuyla duyururken aynı paylaşım Ebru Polat’tan da geldi.

https://www.instagram.com/ebrupolat/

Ebru Polat’tan Cesur Üstsüz Poz, Onlyfans’a Katıldı

Ebru Polat müstehcen site için elinden geleni yapıyor gibi duruyor. Kısa şortun üstüne hiç bir şey giymeden üstsüz şekilde poz veren Ebru Polat gündemden düşmeyeceği görülüyor. Üstsüz şekilde sırtı dönük poz veren Ebru Polat’ın paylaşımına binlerce kişinin olumlu yorum yaptığı düşünülüyor.

Ebru Polat Onlyfans
Ebru Polat Onlyfans

Öte yandan Onlyfans hesabı bulunan kullanıcılarında Ebru Polat’ın Resmi OnlyFans hesabını aradıkları aşikar. Ebru Polat Resmi Onlyfans Hesabını henüz herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmadı. Kullanıcılara Ebru Polat’ın Onlyfans hesabını bulmak için çeşitli arama motorlarından arama yaptı.

Ebru Polat’tan Cesur Üstsüz Poz, Onlyfans’a Katıldı

Son dönemlerde sütyensiz pozlarını paylaşan ve hayranlarını şaşırtan başarılı sunucu adından sıkça söz ettireceğine dair paylaşımlardan geri kalmıyor. Onlyfans’a katılan Ebru Polat’ta Onlyfans hesabı olan ünlüler arasına katılmış oldu.

Ebru Polat Onlyfans
Ebru Polat Onlyfans

Onlyfans Nedir? OnlyFans Ne Demek?

OnlyFans, merkezi İlgiltere’nin Londra şehrinde bulunan bir içerik abonelik iş modeli hizmetidir. İçerik yaratıcıları, kendilerine üye olan kullanıcılardan para kazanabilir. Hizmet, yetişkin içerik işçileri arasında popülerdir ve genellikle seks işçileri ile ilişkilendirilir. Ünlülerin ve amatör kullanıcıların genellikle müstehcen pozlarını paylaştığı fakat bu gönderileri görmek için kullanıcıların ücret veya abonelik almasını gerektiren bir içerik platformudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir