Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları, Konusu 2022

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları, Konusu 2022

Yeni Dizi Bir Küçük Gün Işığı Yakında ATV’de

ATV’nin geçtiğimiz aylarda fragman ve tanıtımını duyurduğu başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya‘nın rol aldığı Bir Küçük Gün Işığı dizisinin çekimleri devam ediyor. Çekimleri Bologna şehrinde başlayan dizinin çekimleri şu günlerde ise Venedik‘te devam ediyor.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi

Başrol oyuncuları Seray Kaya ve Berk Oktay dizi çekimleri devam ederken sosyal medya hesaplarından İtalya sokaklarında poz verdiği bir fotoğrafı paylaştı. NGM’nin yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay ile Seray Kaya’nın yer aldığı iddialı dizi İtalya’da sette devam ediyor.

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları
Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

“Bir Küçük Gün Işığı” dizisinin ilk karesi başrol oyuncusu Seray Kaya’dan gelmişti. Set öncesinde sosyal medya platformu instagramdan bir kare paylaşan Seray Kaya’nın gönderisine dakikalar içinde binlerce yorum ve beğeni geldi.

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Eylül ayında ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi oyuncuları İtalya’da yapılacak çekimlerin ardından Türkiye’te gelerek çekimlere burada devam edecek. Her projesinde oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Seray Kaya, set aralarında İtalya sokaklarını gezmeyi ve gezdiği yerleri sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları
Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Oyuncu kadrosuna ilişkin dizinin henüz detaylarına yer verilmezken sürpriz isimlerin de yer alacağı ancak şuan için dizinin başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya’nın olduğu biliniyor. Dizi İtalya ve Türkiye’nin güzel şehirlerini bir araya getirecek. Bir Küçük Gün Işığı’nın senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme alırken, Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir