Duy Beni Oyuncuları, Konusu 2022

Duy Beni Oyuncuları, Konusu 2022

Duy Beni oyuncuları, Duy Beni dizi, Duy Beni dizisi, Duy Beni fragman, Duy Beni oyuncu, Duy Beni kadrosu, Duy Beni ne zaman başlıyor, Duy Beni kimler oynuyor, Duy Beni dizi oyuncuları, Duy Beni hangi oyuncular var, Duy Beni ne zaman başlıyor, Duy Beni yayın tarihi, Duy Beni hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Duy Beni Dizisi 2022

Çekimleri İstanbul’da başlayan yaz aylarına damgasını vuracak yeni dizi Duy Beni çok yakında Star’da başlıyor. Ali Balcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu sürpriz oyuncu kadrosuyla şimdiden merak konusu oldu.
Ege Kökenli, bir süre sivil toplum kuruluşlarında gençlerin uyuşturucuyla mücadelesi için çalıştıktan sonra ilk resmi mesleki deneyimini yaşamak üzere Doğru koleji’nde öğretmenliğe başlayan ve okulda yaşanan zorbalığı fark ettiği noktada başlangıçta tecrübesizliğinden kaynaklı hatalar yapsa da Selim (Berk Hakman) öğretmenin gelmesiyle hayatı değişecek olan Bahar karakterini canlandıracak.

Duy Beni Ne Zaman Başlayacak?

Duy Beni dizisi çok yakında STAR‘da ekranlarında başlayacak.

 

Duy Beni Oyuncuları
Duy Beni Oyuncuları

Duy Beni Konusu Nedir?

Zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan ”zorbalık” olgusunu etkileyici bir aile ve gençlik draması işleniyor.

Duy Beni Nerede Çekiliyor?

Duy Beni dizisi “İstanbul“da çekilmektedir.

Duy Beni Dizisi Oyuncuları, Serversin Hangi Oyuncular Oynuyor?

Berk Hakman
Rabia Soytürk – Ekim
Caner Topçu
Durul Bazan
Murat Daltaban
Gökçe Güneş Doğrusöz – Ayşe
Helin Kandemir
Jasmine Simin Berkiş – Ceren
Burak Can
Dilara Sümbül
Sümeyye Aydoğan – Melisa
Feride Çetin
Aytaç Uşun

Duy Beni Oyuncuları
Duy Beni Oyuncuları

Alper Atak
Bedia Ener
Hamdi Alp
Utku Coşkun
Sena Gençtürk – Ceyda
Taha Bora Elkoca
Yeliz Akay
Cemre Özşişman
İbrahim Yıldız

Duy Beni Tanıtım Fragmanı

Duy Beni dizisi oyuncuları,Duy Beni dizisi oyuncuları,Duy Beni dizisi ne zaman başlıyor,Duy Beni dizisi konusu,Duy Beni dizisi,Duy Beni dizisi nerede Çekiliyor,Duy Beni dizisi ne zaman başlayacak