Ah Nerede Oyuncuları, Konusu 2022

Ah Nerede Oyuncuları, Konusu 2022

Ah Nerede oyuncuları, Ah Nerede dizi, Ah Nerede dizisi, Ah Nerede fragman, Ah Nerede oyuncu, Ah Nerede kadrosu, Ah Nerede ne zaman başlıyor, Ah Nerede kimler oynuyor, Ah Nerede dizi oyuncuları, Ah Nerede hangi oyuncular var, Ah Nerede ne zaman başlıyor, Ah Nerede yayın tarihi, Ah Nerede hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Ah Nerede Dizisi 2022

10. Ev Yapım imzalı ‘Ah Nerede’ dizisinin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyor. Senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı, hikayesi Orhan Aksoy’a, orjinal film senaryosu Sadık Şendil’e ait olan film, geçmişten günümüze yeniden hayat buluyor.

Rol aldıkları projelerle adlarında söz ettiren başarılı oyuncular; Oktay Çubuk ve Nil Keser’in başrolü paylaşacağı ‘Ah Nerede’ herkesi ekran başına kilitleyecek. Dizide Oktay Çubuk ‘Ferit’ karakterini, Nil Keser ise ‘Zehra’ karakterini canlandıracak.

Ah Nerede Ne Zaman Başlayacak?

Ah Nerede dizisi çok yakında STAR‘da ekranlarında başlayacak.

Ah Nerede Oyuncuları
Ah Nerede Oyuncuları

Ah Nerede Konusu Nedir?

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu ‘nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran) hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri küçük oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür.
Bütün hayatı kadınlar olan çapkın, yakışıklı ve genç kızların evlilik hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk gibi eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Birbirinden farklı kulvarlardaki üç farklı kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla idare etmiştir.

Ah Nerede Oyuncuları
Ah Nerede Oyuncuları

Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak (Asena Keskinci), Nihal (Berfe Sancak) ve Sera (Melis Özçimen) aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini nasıl kırdıysa, onlar da Ferit’in kalbini kıracaklardır.

Bu planın mimarı ise; annesi Perihan (Derya Alabora), abisi Ali (Mert Carim), kuzeni Huriye (Bala Atabek) ve yeğeni Duygu (Ahsen Türkyılmaz) ile yaşayan Zehra (Nil Keser) olur. Erkeklere güvenmeyen Zehra, genç kadınların birbirini yemek yerine onlara bunu yapan adamdan intikam almalarını öğütler. Ancak bilmediği bir şey vardır. Zehra, çapkın Ferit’ten alınacak intikamın başrolü olacaktır.Ferit’in Bursa’daki ailesi de çocuklarının okumadığını öğrenince işler iyice karışır…

Ah Nerede Nerede Çekiliyor?

Ah Nerede dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Ah Nerede Oyuncuları
Ah Nerede Oyuncuları

Ah Nerede Dizisi Oyuncuları, Serversin Hangi Oyuncular Oynuyor?

Oktay Çubuk
Nil Keser
Derya Alabora
Ayşe Kökçü
Ferit Aktuğ
Korhan Herduran
Aycan Koptur
Asena Keskinci
Batuhan Sert
Miray Akay
Merve Nur Bengi
Ahsen Türkyılmaz
Tarık Pabuççuoğlu

Ah Nerede Tanıtım Fragmanı

Ah Nerede dizisi oyuncuları,Ah Nerede dizisi oyuncuları,Ah Nerede dizisi ne zaman başlıyor,Ah Nerede dizisi konusu,Ah Nerede dizisi,Ah Nerede dizisi nerede Çekiliyor,Ah Nerede dizisi ne zaman başlayacak