Damla Colbay Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Damla Colbay Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Yalnız Kurt Sare Kimdir, Damla Colbay Boy Kilo, Damla Colbay Boy, Damla Colbay Yaş 2022,Damla Colbay Kaç Yaşında 2022, Damla Colbay Kimdir,Damla Colbay Boy Kilo,Damla Colbay Kimdir, Damla Colbay Kimdir,Damla Colbay Kaç Kilo, Twitter Damla Colbay , İnstagram Damla Colbay, Estetiksiz Hali,Damla Colbay Yaş,Damla Colbay Kaç Yaşında,Damla Colbay Nereli,Damla Colbay Boyu,Damla Colbay Kilosu,Damla Colbay Sevgilisi Eşi,Damla Colbay Fotoğrafları,Damla Colbay Şekilleri,Damla Colbay Filmleri,Damla Colbay Dizileri,Damla Colbay Nereli, Oyuncu Damla Colbay Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Damla Colbay Boy Kilo Kaç Yaşında

Damla Colbay çok yakında başlayacak olan “Yalnız Kurt” dizisine başrolde oynamaya hazırlanıyor. Dizinin çekimleri devam ederken başarılı ve genç oyuncuda bu diziyle tekrardan çıkış yapmaya hazırlanıyor. Dizide bir çok ünlü isminde ona eşlik edeceği Yalnız Kurt dizisinde, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Polat Bilgin, Yaprak Medine ve Cihan Ünal gibi usta isimlerde yer alıyor. Damla Colbay Üniversite stajı için geldiği Konstantinopolis yani İstanbul’da oyunculuğa adım attı. İlk tanındığı yapım ise Kara Para Aşk diziydi bu dizide Demet karakterini canlandırarak tanındı. 2015 yılına geldiğimizde ise Hayat Mucizelere Gebe isimli dizinin başrolünde oynadı. 2016-2017 yıllarının efsane fenomen dizisi İçerde’ de Eylem karakterini canlandırarak büyük bir çıkış yakaladı.

2019 yılında Zengin ve Yoksul adlı dizide kısa üsre oynadıktan sonra yine o dönem başlaan Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterini canlandırdı. Damla Colbay Sailor Moon çizgi romanı ve yönetmen Pedro Almodovar hayranı olan birisidir. Colbay hala Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünde öğrenimine devam etmektedir. Damla Colbay 2022’in ilk ayında başlayacak olan ve iddialı bir fragmanı yayınlanan Yalnız Kurt adlı dizide Sare Türkmen‘i canlandırarak başrol oynayacak.

Damla Colbay Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/damlacolbay

Damla Colbay Gerçek Adı Soyadı

Damla Colbay

Damla Colbay Boy Kilo Yaş
Damla Colbay Boy Kilo Yaş

Damla Colbay Doğum Tarihi

14 Ocak 1993

Damla Colbay Doğum Yeri

İzmir, Türkiye

Damla Colbay Boy Kilo Yaş
Damla Colbay Boy Kilo Yaş

Damla Colbay Mesleği

Oyuncu, Model

Damla Colbay Boyu

1,73 santimetre

Damla Colbay Boy Kilo Yaş
Damla Colbay Boy Kilo Yaş

Damla Colbay Kilo

53 kilogram

Damla Colbay Saç Rengi

Siyah

Damla Colbay Boy Kilo Yaş
Damla Colbay Boy Kilo Yaş

Damla Colbay Burcu

Oğlak

Damla Colbay Göz Rengi

Kahverengi

Damla Colbay Boy Kilo Yaş
Damla Colbay Boy Kilo Yaş

Damla Colbay Sevgilisi / Eşi

Ali Osman Çiçek

Damla Colbay Kardeşi;

Bilinmiyor.

Damla Colbay Boy Kilo Yaş
Damla Colbay Boy Kilo Yaş

Damla Colbay Filmleri;

Sienma Filmi Bulunmamaktadır.

Damla Colbay Dizileri ;

2014 – Kara Para Aşk – Demet
2015 – Hayat Mucizelere Gebe – İnci
2016 – İçerde – Eylem
2019 – Zengin ve Yoksul – Aysel
2019 – Hekimoğlu – Zeynep
2022 – Yalnız Kurt – Sare Türkmen

Damla Colbay kaç yaşında
Damla Colbay kaç yaşında

Bu içerik https://www.yasimen.com için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Damla Colbay kaç yaşında,Damla Colbay dizileri,Damla Colbay Nereli,Damla Colbay boy,Damla Colbay sevgilisi,Damla Colbay Instagram,Damla Colbay kimdir,Damla Colbay makyajsız hali,Damla Colbay boy kilo,Damla Colbay yaş,Damla Colbay oynadığı Diziler,Damla Colbay twitter,Damla Colbay filmler, Damla Colbay boyu,Damla Colbay sevgilisi eşi,Damla Colbay oynadığı diziler,Damla Colbay boy kilo 2022,Damla Colbay Boyu Kilosu 2022

 

2 Yorum “Damla Colbay Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir