18 Ocak Survivor All Star Kim Elendi ? Sms Sonuçları

18 Ocak Survivor All Star Kim Elendi ? Sms Sonuçları

Ogeday,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor 5. bölüm izle,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor gizem,survivor izle,survivor kim elenecek,all starden kim elendi,all star kimi yazdı,all star kimi elenmesi için yazdı,eleme survivor 18 Ocak…

18 Ocak Survivor All Star Kim Elendi ? Sms Sonuçları
18 Ocak Survivor All Star Kim Elendi ? Sms Sonuçları

survivor kim elendi bu akşam,survivorda kim elendi son dakika 2020,sörvayvır son kim elendi,all star takımından kim elendi,survivor all star kim elendi,survivor all star takımı kim elendi,survivor all star takımında kim yazıldı,survivor all star konseyi,survivor all star kimin ismini yazdı, 18 OCak Salı kimin adı yazıldı.

18 Ocak Salı Survivor Sms Oylaması Sonuçları Ne?

18 Ocak Salı Survivor all star Takımından Kim Eleme Adayı Oldu?

Bu ada konseyinde bu akşam seyirciler oylama yapılacak ve bir aday bu akşam çıkıyor. Yapılan oylamada elenmesi için en çok yazılan isim Hikmet oldu.

15 Ocak Survivor All Star Dokunulmazlık Kim Kazandı 2022
15 Ocak Survivor All Star Dokunulmazlık Kim Kazandı 2022

18 Ocak Salı Survivor all star Eleme Adayları

2022 Survivor All Star’da yeni sistemde 4 adet aday çıkarılacak ve 1 kişi elenecekti. Bu hafta 2 kişi ünlülerden ve 2 kişi de gönüllülerden aday çıktı. Bu adaylar;
Birsen
Hikmez
Sercan
Gizem

Bu adaylar arasından en çok sms oyu alanlar elenmez iken en az sms alan kişi Gizem oldu ve survivor’a veda etti.

18 Ocak Survivor All Star Kim Elendi ? Sms Sonuçları Survivor’ı Tv8 Resmi Web Sitesi www.tv8.com.tr‘den izleyebilirsiniz.
18 Ocak survivor kim gidecek,survıvor da kim elendi,sorvayvır kim elendi,survibor kim elendi,survivor ilk kim elendi,survivor all star kim elendi,survıvor kim elendi,survivor all starden kim elendi,survivor 2020 kadrosu,surviver kim elendi,survıvorda kim elendi,acun survivor araba,ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir