Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021

Yalancı dizisi oyuncuları, Yalancı dizisi ne zaman, Yalancı dizisi oyuncu kadrosu, Yalancı dizisi kimler oynuyor, Burçin Terzioğlu oynadığı diziler, Yalancı dizisinde kimler var, dizi oyuncuları, dizi fragmanı tanıtım, yalancı dizisi ne zaman başlıyor, yalancı dizisi Burçin Terzioğlu, show tv yalancı dizisi 2021

Yalancı Dizisi Ne Zaman Yayına Başlıyor?

Show Tv ekranlarına seyirciyle buluşmaya hazırlanan yeni dizi Yalancı, oyuncuları ve hikayesi ile tüm dikkatleri üzedrine çekmeye başladı.
Yalancı dizisinin başlama tarihi tam olarak bilinmese de Temmuz ayı içerisinde başlaması bekleniyor. İlk tanıtımı yayınlanan dizide birbirinden değerli ve usta oyuncularda yer alıyor. Müthiş bir senaryoyada sahip olan “Yalancı” sürükleyici bir şekilde izleyicileri kendine bağlamayı planlıyor.
Show TV’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Yalancı dizisinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.
Yönetmen koltuğunda usta isim Hülya Gezer’in yer aldığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisi Eylül’de Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.
Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021
Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021

Yalancı Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

Yalancı Dizisi Oyuncuları

Burçin Terzioğlu
Salih Bademci
Hazal Türesan
Cemal Toktaş
Şahin Irmak
İmer Özgün Murat Kılıç
Serkan Tınmaz
Efsane Odağ
Fatih Berk Şahin
Emir Çubukçu
Öyküsu Özyürek
Ozan Ayhan
Gizem Soysaldı
Mesut Yılmaz
Doğa Karakaş
Sema Çeyrekbaşı
Özgür Şahi
Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021
Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021

Yalancı Dizi Konusu Nedir?

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler.
Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez. Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.
Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021
Yalancı Dizi Oyuncuları Konusu 2021
Yalancı dizisi oyuncuları
Yalancı dizisi oyuncuları
Yalancı dizisi ne zaman başlıyor
Yalancı dizisi konusu
Yalancı dizisi ne zaman başlıyor
Yalancı dizisi nerede Çekiliyor
Yalancı dizisi ne zaman başlayacak
Yalancı dizisi hangi kanalda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir