Yalan Oyuncuları, Konusu 2024

Yalan Oyuncuları, Konusu 2024

Yalan oyuncuları, Yalan dizi, Yalan dizisi, Yalan fragman, Yalan oyuncu, Yalan kadrosu, Yalan ne zaman başlıyor, Yalan kimler oynuyor, Yalan dizi oyuncuları, Yalan hangi oyuncular var, Yalan ne zaman başlıyor, Yalan yayın tarihi, Yalan hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Yalan Dizisi 2024

Yalan Oyuncuları, Konusu 2024
Yalan Oyuncuları, Konusu 2024

Kanal D’nin yeni dizilerinden birisi olan Yalan‘ın çekimleri devam ederken yayınlanan görseller ve fragmanlar büyük merak uyandırdı. Oyuncu kadrosunda güçlü isimlerin yer aldığı dizi “Yalan” çok yakında Kanal D ekranlarında olacak.

Yalan Konusu Nedir?

Masum olmasına rağmen kocasını öldürmekle suçlanarak mahkum edilen Melike, yirmi yıl sonra serbest bırakılır. Tek arzusu, henüz bebekken ablasına emanet ettiği kızı Hazal’a kavuşmaktır. Ancak Melike’yi dışarıda sadece kızı değil, yalanlarla inşa edilmiş yeni bir cezaevi beklemektedir. Bu yalanlar cezaevini yerle bir edecek olan ise, Melike’nin yüreğindeki annelik gücüdür.

Melike, kendisine söylenen yalanların izini sürerken, nasıl bir komplonun ortasında olduğunu fark eder. Yıllardır başkasına anne demiş olan kızına adım adım yaklaşırken, kocasının gerçek katilini bulmak için de mücadele edecektir. Yalanlarla örülü bu hikayede en vicdanlı görünenler en acımasız, en sadık olanlarsa en büyük hainler çıkacaktır.

Yalan Oyuncuları, Konusu 2024
Yalan Oyuncuları, Konusu 2024

Yalan Nerede Çekiliyor?

Yalan dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Yalan Dizisi Oyuncuları, Yalan Hangi Oyuncular Oynuyor?

Aslıhan Güner
Feyyaz Duman
Eylül Tumbar
Yeşim Ceren Bozoğlu
Özge Borak
Emir Benderlioğlu
Serra Pirinç
Atakan Hoşgören
Renan Bilek
Kubilay Tunçer
Zeynep Eronat
Ozan Yiğit

https://www.kanald.com.tr/yalan

Yalan dizisi oyuncuları, Yalan dizisi oyuncuları, Yalan dizisi ne zaman başlıyor, Yalan dizisi konusu, Yalan dizisi, Yalan dizisi nerede Çekiliyor, Yalan dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir