Taş Kağıt Makas Oyuncuları, Konusu 2024

Taş Kağıt Makas Oyuncuları, Konusu 2024

Taş Kağıt Makas oyuncuları, Taş Kağıt Makas dizi, Taş Kağıt Makas dizisi, Taş Kağıt Makas fragman, Taş Kağıt Makas oyuncu, Taş Kağıt Makas kadrosu, Taş Kağıt Makas ne zaman başlıyor, Taş Kağıt Makas kimler oynuyor, Taş Kağıt Makas dizi oyuncuları, Taş Kağıt Makas hangi oyuncular var, Taş Kağıt Makas ne zaman başlıyor, Taş Kağıt Makas yayın tarihi, Taş Kağıt Makas hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Taş Kağıt Makas Dizisi 2024

Kanal D’nin yeni dizilerinden birisi olan Taş Kağıt Makas’ın çekimleri devam ederken yayınlanan görseller ve fragmanlar büyük merak uyandırdı. Oyuncu kadrosunda güçlü isimlerin yer aldığı dizi “Taş Kağıt Makas” çok yakında Kanal D ekranlarında olacak.

Taş Kağıt Makas Ne Zaman Başlayacak?

Taş Kağıt Makas Oyuncuları
Taş Kağıt Makas Oyuncuları

İzleyicilerle buluşmak için gün sayan “Taş Kağıt Makas” dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide, Ekin Koç’un canlandırdığı Umut karakterinin sıra dışı hafıza yeteneği ve babasını kurtarmak için verdiği mücadele dikkat çekiyor.
Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan dizinin başrol oyuncularından Ekin Koç’un hayat verdiği, hipertimezi hastası Umut’un olağanüstü hafızasına konuk olduğumuz tanıtımda; Umut’un adalet için vereceği çetin savaşın da ipuçları yer alıyor.

Taş Kağıt Makas Konusu Nedir?

Umut (Ekin Koç), olağanüstü bir hafıza yeteneğine sahiptir; yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masumiyetini kanıtlamak için verdiği mücadelede, bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde tanıştığı Alev (Serra Arıtürk), Umut’un babasının adalet arayışındaki en büyük destekçisi olur. Harun (Ozan Güven), parlak zekası ve sisteme karşı olan avukatlık tarzıyla destek sağlar.
Hukuk camiasının güçlü isimlerinden Cumhuriyet Savcısı Süreyya (Hande Ataizi), iş dünyası ile suç dünyası arasındaki kritik dengeyi korumaya çalışırken, Kadri (Hüseyin Avni Danyal) önemli bir kilit figürdür. İflah olmaz bir sosyopat olan Fecir (Burak Yörük) ise dengeleri değiştirecek tehlikeli bir faktördür. Umut’un alzheimer hastası babası için verdiği bu mücadele, izleyicileri derinden etkileyecek.

Taş Kağıt Makas Oyuncuları
Taş Kağıt Makas Oyuncuları

Taş Kağıt Makas Nerede Çekiliyor?

Taş Kağıt Makas dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Taş Kağıt Makas Dizisi Oyuncuları, Taş Kağıt Makas Hangi Oyuncular Oynuyor?

Ekin Koç
Serra Arıtürk
Ozan Güven
Hande Ataizi
Burak Yörük
Hüseyin Avni Danyal
Aytaç Uşun
Bülent Seyran
Selim Galip
Anıl Taşezen

Taş Kağıt Makas Tanıtım Fragmanı

https://www.kanald.com.tr/tas-kagit-makas/fragmanlar

Taş Kağıt Makas dizisi oyuncuları,Taş Kağıt Makas dizisi oyuncuları,Taş Kağıt Makas dizisi ne zaman başlıyor,Taş Kağıt Makas dizisi konusu,Taş Kağıt Makas dizisi,Taş Kağıt Makas dizisi nerede Çekiliyor,Taş Kağıt Makas dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir