Survivor 13 Mayıs Bireysel Dokunulmazlık Kim Kazandı?

Survivor 2020 13 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı,Dokunulmazlık oyunu kim kazandı,Dokunulmazlık oyunu ne,Dokunulmazlık oyununda ne vardı,Dokunulmazlık oyunu kimler yendi, bireysel dokunulmazlık oyunu sonuçları,Bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı,survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı,survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı bugün,survivor 3.bölüm Dokunulmazlık oyunu,Dokunulmazlık ney,survivor 13 Mayıs Dokunulmazlık oyunu,survivor 13 Mayıs Çarşamba Dokunulmazlık oyunu, survivor Dokunulmazlık oyunu ne,survivor Dokunulmazlık oyunu kim aldı,survivor bireysel dokunulmazlık oyununda kim kazandı gibi soruların cevapları yazımızda..


Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
İki takımıda çok zorlu bir oyun bekleniyor. Oyunda güçlü olanların daha çok etkili olacağı çok açık belli. Zor bir etaptan oluşan oyunda yine galibi atışlar belirleyecek.

survivor dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı 2
bireysel dokunulmazlık kim kazandı

Ünlüler ve Gönüllüler takımında artık kritik haftalara gelindi. Ünlüler’de Ersin’in sakatlığı ve survivor’a veda etmesi sonucu bireysel dokunulmazlıkta oldukça önem kazandı. Her iki takımında aynı anda yarışacağı bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar oldukça zorlandı. Artık bireysel dokunulmazlıklar çok değerli. 13 Mayıs Çarşamba günü oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda bakalım dokunulmazlığı kim kazanacak.


Survivor 2020 13 Bireysel Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Survivor 13 Mayıs Çarşamba günü oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kadınlarda Evrim, erkeklerde ise Yasin kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir