Sol Yanım Dizi Konusu Ve Oyuncuları

Çok yakın bir zamanda Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan “Sol Yanım” dizisinden ilk görüntüler ve oyuncu kadrorusu gelmeye başladı. Diziden ilk kareler yayınlanmaya başlandı. Telebizyon izleyicilerinin merakla ve heyecanla beklediği dizinin ilk karaleri yine yasimen.com’da. Şimdi gelelim Sol Yanım dizisi konusu ne? Sol Yanım dizisi Oyuncuları kimler? Sol Yanım dizisi ne zaman başlıyor? Bu soruların cevaplarını Sol Yanım Dizi Konusu Ve Oyuncuları adlı yazımızda bulabilirsiniz.

Star TV’de yayına hazırlanan dizide çok aşina olduğumuz oyuncuların yanı sıra yeni ve genç yeteneklerde yer alıyor. Usta oyuncuların yanı sıra dizide genç oyunculara da şans verilmiş. Dizinin başrol oyuncularından Cansel Elçin ve Defne Samyeli dikkat çekse de bir çok oyuncu daha dizide bu isimlere eşlik ediyor. Dizinin yapımcılığını BKM üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

 

Sol Yanım Fragman İzle
Sol Yanım Fragman İzle
Sol Yanım Dizi Oyuncuları;

Cansel Elçin – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?
Defne Samyeli – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?
Özge Yağız – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?
Tolga Mendi – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?
Emre Bey – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?
Deniz Barut – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?
Cemre Baysel – Boy Kilo Yaş Kimdir? Nereli?

Sol Yanım Dizi Konusu
Sol Yanım Dizi Konusu
Sol Yanım Dizi Konusu;

Yeni dizi Sol Yanım’ın konusuna gelecek olursak şöyle; Dizinin konusunda tesadüflerin ve geçmişten geleceğe taşınan aşkların konu edileceği yönünde söylentiler mevcut. Zenginlik, İhtişamlı yaşayıp bir anda mahallede yeni bir hayata alışmaya çalışan anne ile iki kızın hayatını anlatacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir