Sinem Ökten Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Sinem Ökten Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

A Spor sunucu Sinem Kimdir, Aspor Sinem Ökten Kimdir, Sinem Ökten Boy Kilo, Sinem Ökten Boy, Sinem Ökten Yaş 2022,Sinem Ökten Kaç Yaşında 2022, Sinem Ökten Kimdir,Sinem Ökten Boy Kilo,Sinem Ökten Kimdir, Sinem Ökten Kimdir,Sinem Ökten Kaç Kilo, Twitter Sinem Ökten , İnstagram Sinem Ökten, Estetiksiz Hali,Sinem Ökten Yaş,Sinem Ökten Kaç Yaşında,Sinem Ökten Nereli,Sinem Ökten Boyu,Sinem Ökten Kilosu,Sinem Ökten Sevgilisi Eşi,Sinem Ökten Fotoğrafları,Sinem Ökten Şekilleri,Sinem Ökten Filmleri,Sinem Ökten Dizileri,Sinem Ökten Nereli, Oyuncu Sinem Ökten Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Sinem Ökten Boy Kilo Kaç Yaşında

Türkiye’nin spor kanalı A Spor’da sunuculuk yapan başarılı sunucu Sinem Ökten en çok merak edilen ünlüler kervanına katılmış bulunuyor. Sinem Ökten A Spor’da yaptığı sunuculukla tanınmaya başladı. Sinem Ökten Ege Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezundur. Sinem Ökten 26 Temmuz 1990 yılında güzel şehrimiz İzmir’de doğmuştur. Baba tarafından Samsun’lu olan Ökten ilk olarak spikerliğe adım atarak televizyon alanına giriş yaptı.

aspor sunucu sinem kimdir
Sinem Ökten Boy Kilo Yaş

Sinem Ökten 2013-2016 yılları arasında meşhur olan ve şu dönemle artık olmayan NTV Spor ‘da spor spikeri olarak göreve başladı. 2016 yılına geldiğimizde ise Tivibu Spor ekranlarında devam etti. 7 Ağustos 2020 yılında ona gelen teklifi kabul ederek A Spor’a transfer oldu ve burada çalışmaya başladı. 2018 yılında eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile olan ilişkisiyle magazin gündeminde de yerini aldı. Sinem Ökten’in kişisel hayatına dair net bir bilgi yoktur. Sinem Ökten’in vücut ölçüleri ise 1.76 santimetre boy ve 56 kilodur.

Sinem Ökten Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/sinemoktenn

Sinem Ökten Gerçek Adı Soyadı

Sinem Ökten

Sinem Ökten Boy Kilo Yaş
Sinem Ökten Boy Kilo Yaş

Sinem Ökten Doğum Tarihi

26 Temmuz 1990

Sinem Ökten Doğum Yeri

İzmir, Türkiye

Sinem Ökten Boy Kilo Yaş
Sinem Ökten Boy Kilo Yaş

Sinem Ökten Mesleği

Spiker, Sunucu

Sinem Ökten Boyu

1,76 santimetre

Sinem Ökten Boy Kilo Yaş
Sinem Ökten Boy Kilo Yaş

Sinem Ökten Kilo

58 kilogram

Sinem Ökten Saç Rengi

Sarışın

sinem okten boy kilo

Sinem Ökten Burcu

Aslan

Sinem Ökten Göz Rengi

Yeşil

Sinem Ökten Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor.

Sinem Ökten Boy Kilo Yaş
Sinem Ökten Boy Kilo Yaş

Sinem Ökten Kardeşi;

Bilinmiyor.

Sinem Ökten Çalıştığı Kanallar;

NTV Spor
Tivibu Spor
A Spor

Sinem Ökten Boy Kilo Yaş
Sinem Ökten Boy Kilo Yaş

Bu içerik https://www.yasimen.com için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Sinem Ökten kaç yaşında,Sinem Ökten dizileri,Sinem Ökten Nereli,Sinem Ökten boy,Sinem Ökten sevgilisi,Sinem Ökten Instagram,Sinem Ökten kimdir,Sinem Ökten makyajsız hali,Sinem Ökten boy kilo,Sinem Ökten yaş,Sinem Ökten oynadığı Diziler,Sinem Ökten twitter,Sinem Ökten filmler, Sinem Ökten boyu,Sinem Ökten sevgilisi eşi,Sinem Ökten oynadığı diziler,Sinem Ökten boy kilo 2022,Sinem Ökten Boyu Kilosu 2022

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir