Şevkat Yerimdar Esin Uçar(Banu Parlak) Kimdir?Nereli,Kaç Yaşında?

Şevkat Yerimdar Esin Uçar(Banu Parlak) Kimdir?Nereli,Kaç Yaşında?

 
Şevkat Yerimdar Esin Uçar Kimdir ? Esin Uçar Gerçek Adı ? Şevkat Yerimdar Esin Uçar  gerçek ismi hangi dizilerde oynadı ,Şevkat Yerimdar Esin Uçar  karakteri gerçek adı Banu PARLAK kimdir ,Banu Parlak biyografisi nereli tüm ayrıntılarıyla yasimen.com’da

Şevkat Yerimdar Esin Uçar Kimdir?

Cana yakın, kafası karışık, eğlenceli bir kızdır. Damarına basılırsa keçi gibi inatçıdır. Ressam, heykeltıraş ve seramikçidir. Üniversiteyi Fransa’da okumuş, on yıl Paris’te yaşamıştır. Babası zengin bir antikacıdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş, el bebek gül bebek büyümüştür. İstanbul’a dönünce resim atölyesi kurmaya ve sanat galerisi açmaya karar verir. Şevkat’in üst katına yerleşir. Karşısındaki dükkana galeri açar.


Banu PARLAK Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

3 Ekim 1989 tarihinde Tekirdağ`ın Şarköy ilçesinde dünyaya gelen Başak Parlak, oyunculuk hayatına 2003 yılında ”Zalim” dizisi ile başlamıştır. Birçok reklam filmi, dizi ve televizyon filmlerinde oynayan Başak, 2007 yılında rol aldığı ”Fikrimin İnce Gülü” dizisiyle bir çıkış yakalamıştır. Ardından 2008 yılında başrol oynadığı ”Serçe” dizisiyle daha geniş kitlelere hitap edebilmiştir. Şu anda Maltepe Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir