Pelin Öztekin son halini merak edenlerden tutun,kilosunu, eski halini ve daha bir çok merak konusu olmuş hayatını sizlere aktarmaya çalışacağız.  Son dönemlerde adından oldukça sık söz ettiren başarılı sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Pelin Öztekin’in babasını merak ediyorsanuz size hemen ipucunu verelim. Seksenler dizisinin Fehmi’si yani Rasim Öztekin‘dir. Pelin Öztekin’in ilk televizyon karşısına çıktığı halini yani eski halini hemen hemen herkes biliyordur. Şimdilerde 90 kilo veren başarılı oyuncunun eski halinden eser yok. Şimdi esas konumuza gelelim Pelin Öztekin kimdir, Nereli kaç Yaşında ve boyu kilosu kaç tüm detayları yazımız da bulabilirsiniz.
Pelin Öztekin, Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Kaç Kilo, Eski Hali, Rasim Öztekin, Nasıl Kilo Verdi,
Pelin Öztekin Kimdir? Son Hali Eski Hali
Gerçek Adı Soyadı Pelin Öztekin Doğum Tarihi 12 Ağustos 1987 Doğum Yeri İzmit Mesleği Oyuncu, Manken Boyu  173 cm Kilosu 60 kg Saç Rengi Kumral Babası Rasim Öztekin Burcu Yengeç Göz Rengi Kahverengi Sevgilisi / Eşi Bilinmiyor

Rol Aldığı Dizi ve Filmler;

2013 – İki Kafadar Chinese Connection (Sibel) 2013 – Doksanlar (Neşe) 2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar 2009 – Neşeli Hayat (Kasiyer) 2008 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (Pelin) 2008 – Sınıf (Gökçe) 2006 – Bir Demet Tiyatro 2003 – Hayat Bilgisi (Demet)

Bilinmeyenler;

20 Mart 2014 tarihinde mide ameliyatı geçirip 6 ayda 153 kilodan 100 kiloya düşen oyuncu Pelin Öztekin, 2015 yılında da şubat ayında 25 kilo daha verip 75 kiloya inmeyi başardı.

Google Aramaları;

pelin öztekin bikini pelin öztekin bikinili poz yasemin özilhan çirkin kaba uyumsuz bulmaca paraguay çayı paraguay çayı bulmaca toni garrn kabartma bulmaca pelin öztekin yaş pelin öztekin nişanlısı nihal olçok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey! Aşağıdakiler İlgili Çekebilir