Merve Boluğur Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Merve Boluğur Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Merve Boluğur Kimdir, Merve Boluğur Boy Kilo, Merve Boluğur Boy, Merve Boluğur Yaş 2022,Merve Boluğur Kaç Yaşında 2022, Merve Boluğur Kimdir,Merve Boluğur Boy Kilo,Merve Boluğur Kimdir, Merve Boluğur Kimdir,Merve Boluğur Kaç Kilo, Twitter Merve Boluğur , İnstagram Merve Boluğur, Estetiksiz Hali,Merve Boluğur Yaş,Merve Boluğur Kaç Yaşında,Merve Boluğur Nereli,Merve Boluğur Boyu,Merve Boluğur Kilosu,Merve Boluğur Sevgilisi Eşi,Merve Boluğur Fotoğrafları,Merve Boluğur Şekilleri,Merve Boluğur Filmleri,Merve Boluğur Dizileri,Merve Boluğur Nereli, Oyuncu Merve Boluğur Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Merve Boluğur Boy Kilo Kaç Yaşında

Merve Boluğur 16 Eylül 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Onu tanıdığımız ilk dizi Acemi Cadı’dır. Bu dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Merve Boluğur daha sonra TRT’de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül, Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal karakterini de canlandırmıştır. Merve Boluğur sadece dizi sektörüyle değil aynı zamanda Kolpa grubunun şarkısı Kadınım’ın klibinde de oynamıştır.

Merve Boluğur Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül, yine dönemin fenomen dizisi Kıvanç Tatlıtuğ‘unda başrol oynadığı Kuzey Güney dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Boluğur, Kadir Has Üniversitesi hazırlık sınıfındayken kalmış ve okulu bırakmıştır. Mayıs 2012’de Rexona‘nın reklam yüzü olmuştur. Bu çalışmadan tam 2 yıl sonra Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzüde seçilmiştir.

Merve Boluğur dönemin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl’da Halit Ergenç ile birlikte de rol alma fırsatı yakalamıştır. Boluğur bu dizide Nurbanu Sultan’ı canlandırmıştır. Merve Boluğur 2015 yılında şarkıcı Murat Dalkılıç ile evlenmiş fakat 2 yıl süren birliktelik sonrasında ayrılmıştır. Boluğur son dönemde yaptığı direk dansı pozu ile gündeme gelmiştir.

Merve Boluğur Boy Kilo Yaş
Merve Boluğur Boy Kilo Yaş

Merve Boluğur Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/mervebolugur

Merve Boluğur Gerçek Adı Soyadı

Merve Boluğur

Merve Boluğur Doğum Tarihi

16 Eylül 1987

Merve Boluğur Boy Kilo Yaş
Merve Boluğur Boy Kilo Yaş

Merve Boluğur Doğum Yeri

İstanbul, Türkiye

Merve Boluğur Kaç Yaşında

34

Merve Boluğur Mesleği

Oyuncu

Merve Boluğur Boyu Kaç

1.65 santimetre

merve bolugur instagram
Merve Boluğur Boy Kilo Yaş

Merve Boluğur Kaç Kilo

54 kilogram

Merve Boluğur Saç Rengi

Siyah

Merve Boluğur Burcu

Başak

Merve Boluğur Göz Rengi

Yeşil

Merve Boluğur Sevgilisi

Murat Dalkılıç (2015 – 2017)

Merve Boluğur Kardeşi;

Bilinmiyor.

Merve Boluğur Filmleri;

2006 – Keloğlan Kara Pren’e Karşı – Birgül

2007 – Gomeda – Aysen

2008 – Hoşçakal Gözüm – Bahar

Merve Boluğur Dizileri ;

2006 – Acemi Cadı – Ayşegül

2007 – Aşk Yeniden – Eylül

2009 – Kül ve Ateş – Hayal İsfendiyar

2010 – Küçük Sırlar – Ayşegül Yalçın

2011 – Zeynep Çiçek

2013 – Muhteşem Yüzyııl – Nurbanu Sultan

2015 – Beyaz Show

2017 – İçimdeki Fırtına – Ezgi Kara Bademli

 

Bu içerik https://www.yasimen.com için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

 

Merve Boluğur kaç yaşında,Merve Boluğur dizileri,Merve Boluğur Nereli,Merve Boluğur boy,Merve Boluğur sevgilisi,Merve Boluğur Instagram,Merve Boluğur kimdir,Merve Boluğur makyajsız hali,Merve Boluğur boy kilo,Merve Boluğur yaş,Merve Boluğur oynadığı Diziler,Merve Boluğur twitter,Merve Boluğur filmler, Merve Boluğur boyu,Merve Boluğur sevgilisi eşi,Merve Boluğur oynadığı diziler,Merve Boluğur boy kilo 2022,Merve Boluğur Boyu Kilosu 2022

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir