Kuş Uçuşu Oyuncuları, Konusu 2022

Kuş Uçuşu Oyuncuları, Konusu 2022

Netflix Kuş Uçuşu oyuncuları, Kuş Uçuşu dizi, Kuş Uçuşu dizisi, Kuş Uçuşu fragman, Kuş Uçuşu oyuncu, Kuş Uçuşu kadrosu, Kuş Uçuşu ne zaman başlıyor, Kuş Uçuşu kimler oynuyor, Kuş Uçuşu dizi oyuncuları, Kuş Uçuşu hangi oyuncular var, Kuş Uçuşu ne zaman başlıyor, Kuş Uçuşu yayın tarihi, Kuş Uçuşu hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Kuş Uçuşu Dizisi 2022

Kör hırslar. Yüksek egolar. Avlar ve avcılar! #KuşUçuşu 3 Haziran’da sadece Netflix‘te başlıyor. Fragmanı heyecan uyandıran dizi bu hafta Dijital İçerik Video Platformu Netflix’te görücüye çıkıyor.
Ay Yapım imzalı dizinin ilk bölümü 3 Haziran 2022’de Netflix’te yayınlanacak. Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunun Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol ve İrem Sak‘ın yer aldığı Netflix dizisi şimdiden heyecan uyandırdı.

Kuş Uçuşu Oyuncuları
Kuş Uçuşu Oyuncuları

Kuş Uçuşu Ne Zaman Başlayacak?

Kuş Uçuşu dizisi 3 Haziran 2022 tarihinden başlayacak.

Kuş Uçusu Konusu Nedir?

Deneyimli, idealist bir haberci. “Biri olmaya” can atan hırslı bir genç. İki farklı kadın, iki farklı kuşak. Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?

Kuş Uçuşu Oyuncuları
Kuş Uçuşu Oyuncuları

Kuş Uçuşu Nerede Çekiliyor?

Kuş Uçuşu dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncuları, Kuş uçuşu Hangi Oyuncular Oynuyor?

Birce Akalay – Lale Kıran
İbrahim Çelikkol – Kenan
Miray Daner – Aslı
İrem Sak – Müge
Burak Yamantürk – Selim
Defne Kayalar – Gül
Şifanur Gül – Güliz
Eren Çiğdem
Demircan Kaçel
Merve Hazer

Kuş Uçuşu Oyuncuları
Kuş Uçuşu Oyuncuları

Kuş Uçusu Tanıtım Fragmanı

Kuş Uçusu dizisi oyuncuları,Kuş Uçusu dizisi oyuncuları,Kuş Uçusu dizisi ne zaman başlıyor,Kuş Uçusu dizisi konusu,Kuş Uçusu dizisi,Kuş Uçusu dizisi nerede Çekiliyor,Kuş Uçusu dizisi ne zaman başlayacak