Kopuk Oyuncuları, Konusu 2024

Kopuk oyuncuları, Kopuk dizi, Kopuk dizisi, Kopuk fragman, Kopuk oyuncu, Kopuk kadrosu, Kopuk ne zaman başlıyor, Kopuk kimler oynuyor, Kopuk dizi oyuncuları, Kopuk hangi oyuncular var, Kopuk ne zaman başlıyor, Kopuk yayın tarihi, Kopuk hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Kopuk Oyuncuları, Konusu 2024Kopuk Dizisi 2024

FOX’un yeni dizilerinden birisi olan Kopuk‘un çekimleri devam ederken yayınlanan görseller ve fragmanlar büyük merak uyandırdı. Oyuncu kadrosunda güçlü isimlerin yer aldığı dizi “Kopuk” çok yakında FOX ekranlarında olacak.

Kopuk Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete, Özden Selim Karadana’nın birlikte kaleme aldığı, merakla beklenen dizi “Kopuk”un ilk tanıtımı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fotoğraflarıyla büyük ilgi gören diziden paylaşılan tanıtım, Kopuk’un bu sezonun iddialı projelerinden olacağının sinyalini bir kez daha verdi.

Kopuk Konusu Nedir?

ZENGİNDEN ÇALIP FAKİRE VERMEK HALA BİR HALK KAHRAMANLIĞI HİKAYESİ Mİ YOKSA HEPİMİZİN, EN FAKİRİMİZİN BİLE KAHRAMANI ARTIK PARANIN TA KENDİSİ Mİ?

Kopuk Oyuncuları, Konusu 2024
Kopuk Oyuncuları, Konusu 2024

Hiçbir iyiliğin cezasız kalmadığı bir dünyada oyunu tersine çevirmenin hala mümkün olduğunu anlatan Kopuk’ta; Ferhan rüşvetçilerin, dolandırıcıların, hak edilmeden yapılan vurgunlarla zengin olan insanların parasını çalar ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere el uzatır, onları okutup ailelerine yardım eder. Hiç beklenmedik bir ölüm onun bütün yaşamını sarsacaktır. Bu olay onu sadece idealleriyle değil aşkıyla da sınayacak, bu sınavı vermenin yollarını arayacaktır. Haksızlıklarla yalnızca Ferhan olarak savaşamayacağını anlayınca, Orhan kimliğine bürünür. Böylece Ferhan, mahallesinde sevdiği ancak uzak durması gerektiği Müjde’nin babası ile mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolu mahalleyi ele geçirmeye çalışan ailenin varisi İpek ile kesişir.

Kopuk Nerede Çekiliyor?

Kopuk dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Kopuk Oyuncuları, Konusu 2024
Kopuk Oyuncuları, Konusu 2024

Kopuk Dizisi Oyuncuları, Kopuk Hangi Oyuncular Oynuyor?

Kaan Yıldırım
Biran Damla Yılmaz
Seray Kaya
Sarp Akkaya
Beren Gökyıldız
Edip Tepeli
Engin Alkan
Kadir Çermik
Melisa Doğu
Sahra Şaş
Mustafa Açılan
Evliya Aykan
Merve Çağıran
Cem Söküt
Atakan Yarımdünya
Güneş Hayat

Kopuk Tanıtım Fragmanı

https://www.fox.com.tr/Kopuk/haber/3798/Yeni-Dizi-Kopuk-un-Ilk-Tanitimi-Yayinlandi

Kopuk dizisi oyuncuları,Kopuk dizisi oyuncuları,Kopuk dizisi ne zaman başlıyor,Kopuk dizisi konusu,Kopuk dizisi,Kopuk dizisi nerede Çekiliyor,Kopuk dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir