Gül Masalı Oyuncuları, Konusu 2022

Gül Masalı Oyuncuları, Konusu 2022

Gül Masalı oyuncuları, Gül Masalı dizi, Gül Masalı dizisi, Gül Masalı fragman, Gül Masalı oyuncu, Gül Masalı kadrosu, Gül Masalı ne zaman başlıyor, Gül Masalı kimler oynuyor, Gül Masalı dizi oyuncuları, Gül Masalı hangi oyuncular var, Gül Masalı ne zaman başlıyor, Gül Masalı yayın tarihi, Gül Masalı hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Gül Masalı Dizisi 2022

Çekimleri İstanbul‘da başlayıp Isparta’da devam edecek olan dizide Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur ve Sait Genay gibi birbirinden başaralı duayen isimler rol alıyor. Gül Masalı, annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın hikayesini konu alıyor.

Yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Şentürk otururken, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor.

Gül Masalı Oyuncuları
Gül Masalı Oyuncuları

Gül Masalı Ne Zaman Başlayacak?

Gül Masalı dizisi çok yakında ATV ekranlarında başlayacak.

Gül Masalı Konusu Nedir?

Gül Masalı, annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın hikayesini konu alıyor.

Gül Masalısi Nerede Çekiliyor?

Gül Masalı dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Gül Masalı Oyuncuları
Gül Masalı Oyuncuları

Gül Masalı Dizisi Oyuncuları, Gül MasalıHangi Oyuncular Oynuyor?

Gonca Aydın – Gülperi Özdemir
Toprak Atabey – Erdem Kaynarca
Arda Seçkin – Sarp Can Köroğlu
Ece Kardaş – Zehra Yılmaz

Gül Masalı Tanıtım Fragmanı

Gül Masalı dizisi oyuncuları,Gül Masalı dizisi oyuncuları,Gül Masalı dizisi ne zaman başlıyor,Gül Masalı dizisi konusu,Gül Masalı dizisi,Gül Masalı dizisi nerede Çekiliyor,Gül Masalı dizisi ne zaman başlayacak

Yoruma Kapalı.