Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Fulya ile umudun olsun doktor kimdir?, Psikolog Esra Ezmeci Boy Kilo, Esra Ezmeci Kimdir, Esra Ezmeci Boy, Esra Ezmeci Yaş 2022,Esra Ezmeci Kaç Yaşında 2022, Esra Ezmeci Kimdir,Esra Ezmeci Boy Kilo,Esra Ezmeci Kimdir, Esra Ezmeci Kimdir,Esra Ezmeci Kaç Kilo, Twitter Esra Ezmeci , İnstagram Esra Ezmeci, Estetiksiz Hali,Esra Ezmeci Yaş,Esra Ezmeci Kaç Yaşında,Esra Ezmeci Nereli,Esra Ezmeci Boyu,Esra Ezmeci Kilosu,Esra Ezmeci Sevgilisi Eşi,Esra Ezmeci Fotoğrafları,Esra Ezmeci Resimleri,Esra Ezmeci Filmleri,Esra Ezmeci Dizileri,Esra Ezmeci Nereli, Oyuncu Esra Ezmeci Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Esra Ezmeci Boy Kilo Kaç Yaşında

Fulya İle Umudun Olsun adlı programın doktoru olarak bilinen Psikolog Esra Ezmeci son günlerde kendisine gelen itiraflar pes dedirtti. Bu itiraflar sonrasında gündeme gelen doktor merak konusu oldu. Esra Ezmeci 1 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle bitirmiştir. Daha sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yapmış ve sonrasında adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır.

2008 yılında Bilgi üniversitesini bitirmiştir.2015 yılında boşanmış olan Ezmeci”nin 1 oğlu bulunmaktadır. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikolog olarak çalışmaktadır.

Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarılı olmuştur. Okurlarından sürekli takdir alan Ezmeci gerek klinikte gerekse sosyal medyada tüm sorunlara yol gösterici oluyor ve tavsiyelerde bulunuyor.

Bir çok televizyon programında yer alan ve danışmanlık yaptığı hataları ondan övgüyle bahsetmektedir. Esra Ezmeci’nin çok başarılı sayılacak kitapları da vardır. Bu kitaplar arasına Zayıflama Çapası, Süt Lekesi ve Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir adlı kitaplar yer alıyor. Ezmeci’nin aynı zamanda bir Youtube kanalı vardır ve burada da paylaşımlar yapmaktadır.

Esra Ezmeci Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/esraezmecii

Esra Ezmeci Doğum Adı

Esra Ezmeci

Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş
Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş

Esra Ezmeci Kaç Yaşında

35

Esra Ezmeci Fulya İle Umudum Olsundan Ayıldı Mı?

Fulya ile Umudun Olsun izleyicilerini şaşkına düşüren ayrılıklar yaşandı. Fulya Öztürk’un sunduğu “Fulya ile Umudun Olsun” programında yer alan sevilen doktor psikolog Esra Ezmeci, avukat Handan Bakbak ve dedektif Savaş Kurtbab programdan ayrıldıklarını açıkladı. Ayrılık sebeplerinin ise çirkin ve kırıcı tavırlar olduğunu iletti.

Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş

Esra Ezmeci 171 santimetre boyunda olup 61 kilodur.

Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş
Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş

Esra Ezmeci Doğum Tarihi

1 Ağustos 1986

Esra Ezmeci Nereli

İstanbul, Türkiye

Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş
Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş

Esra Ezmeci Mesleği

Doktor(Psikolog, Psikiyatri)

Esra Ezmeci Boyu Kaç

171 santimetre

Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş
Esra Ezmeci Boy Kilo Yaş

Esra Ezmeci Kaç Kilo

61 kilogram

Esra Ezmeci Saç Rengi

Siyah ve düz

esra ezmeci çapalama
esra ezmeci çapalama

Esra Ezmeci Burç

Başak

Esra Ezmeci Göz Rengi

Kahverengi

Esra Ezmeci Ne Mezunu?

Doktora

esra ezmeci yorumlar
esra ezmeci yorumlar

Fulya ile Umudun Olsun doktor kimdir?

Fulya İle Umudum Olsun Doktoru “Esra Ezmeci”dir.

Esra Ezmeci Eşi Boşandı mı?

Tutku Dalmaz ile 2005 yılında yaptığı evliliği 2015 yılında bitti ve bu evlilikten Tuğra Dalmaz adında bir erkek çocuğu vardır.

Esra Ezmeci Kardeşi

Bilinmiyor.

Esra Ezmeci Kitapları

2018 -Süt Lekesi
2019 – Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir
2020 – Kararı Ben veririm – İlişkisini Yöneten Hayatını Yönetir
2021 – Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever
2021 – Kararı Ben Veririm
2021 – İz Bıraktığın Kadar Varsın –

Esra Ezmeci 1 Kitap Hangisidir?

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever

Esra Ezmeci Sırasıyla Hangi Kitaplar Okunmalı?

1.SÜT LEKESİ
2.DÜŞTÜĞÜNDE KALKARSAN HAYAT GÜZELDİR
3.KARARI BEN VERİRİM

Bu içerik https://www.yasimen.com için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Esra Ezmeci kaç yaşında,Esra Ezmeci dizileri,Esra Ezmeci Nereli,Esra Ezmeci boy,Esra Ezmeci sevgilisi,Esra Ezmeci Instagram,Esra Ezmeci kimdir,Esra Ezmeci makyajsız hali,Esra Ezmeci boy kilo,Esra Ezmeci yaş,Esra Ezmeci oynadığı Diziler,Esra Ezmeci twitter,Esra Ezmeci filmler, Esra Ezmeci boyu,Esra Ezmeci sevgilisi eşi,Esra Ezmeci oynadığı diziler,Esra Ezmeci boy kilo 2022,Esra Ezmeci Boyu Kilosu 2022