Ego Oyuncuları, Konusu 2023

Ego Oyuncuları, Konusu 2023

Ego oyuncuları, Ego dizi, Ego dizisi, Ego fragman, Ego oyuncu, Ego kadrosu, Ego ne zaman başlıyor, Ego kimler oynuyor, Ego dizi oyuncuları, Ego hangi oyuncular var, Ego ne zaman başlıyor, Ego yayın tarihi, Ego hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Ego Dizisi 2023

FOX’un yeni dizilerinden birisi olan Ego’nun çekimlerine başlandı. Yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün üstlendiği, Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın bulunduğu, senaryonun Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün kaleme aldığı dizi çok yakında Fox’ta.

Ego Oyuncuları
Ego Oyuncuları

Ego Ne Zaman Başlayacak?

Ego dizisi çok yakında FOX TV ekranlarında başlayacak.

Ego Konusu Nedir?

Elif’le (Rüya Helin Demirbulut) Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır.

Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…
Kaynak : Fox.com.tr

Ego Nerede Çekiliyor?

Ego dizisi “Antalya“da çekilmektedir.

Ego Oyuncuları
Ego Oyuncuları

Ego Dizisi Oyuncuları, Ego Hangi Oyuncular Oynuyor?

Alperen Duymaz
Melisa Aslı Pamuk
Ahmet Kayakesen
Rüya Helin Demirbulut
Hülya Gülşen Irmak
Derya Beşerler
Can Adalıer
Emirhan Dönmez
Tuna Orhan
Naz Sayıner
Ahmet Şeninak
Erdal Küçükkömürcü

Ego Tanıtım Fragmanı

Ego dizisi oyuncuları,Ego dizisi oyuncuları,Ego dizisi ne zaman başlıyor,Ego dizisi konusu,Ego dizisi,Ego dizisi nerede Çekiliyor,Ego dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir