Dokuz Oğuz Oyuncuları, Konusu 2023

Dokuz Oğuz Oyuncuları, Konusu 2023

Dokuz Oğuz oyuncuları, Dokuz Oğuz dizi, Dokuz Oğuz dizisi, Dokuz Oğuz fragman, Dokuz Oğuz oyuncu, Dokuz Oğuz kadrosu, Dokuz Oğuz ne zaman başlıyor, Dokuz Oğuz kimler oynuyor, Dokuz Oğuz dizi oyuncuları, Dokuz Oğuz hangi oyuncular var, Dokuz Oğuz ne zaman başlıyor, Dokuz Oğuz yayın tarihi, Dokuz Oğuz hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Dokuz Oğuz Dizisi 2023

FOX’un yeni dizilerinden birisi olan “Dokuz Oğuz“nun çekimlerine başlandı. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu ve Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı muhteşem fragmanlarla izleyiciyi büyüleyen dizi “Dokuz Oğuz” çok yakında FOX’ta.

Dokuz Oğuz Ne Zaman Başlayacak?

Dokuz Oğuz dizisi çok yakında FOX TV ekranlarında başlayacak.

Dokuz Oğuz Konusu Nedir?

Dokuz Oğuz”, Türk’ün olduğu her yerde, Türk için savaşacak “Oğuz Timi”nin hikayesini anlatıyor. Albay Tomris Toprak; “Türk Dünyası Acil Müdale Timi“ni kurmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi’ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında kıyıma, zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir.

Dokuz Oğuz Oyuncuları
Dokuz Oğuz Oyuncuları

Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yüzbaşı Batur Karanlık ve onun isteğiyle “Oğuz Timi”ne kabul edilen Sözleşmeli Erler; Okan Demirkır ve Yaşar Kayatürk, Teğmen Yiğit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay Çolpan, Timur Gökay ve Boran Delideniz yemin ederek göreve başlarlar. Oğuz Timi’nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir…
Kaynak : Fox.com.tr

Dokuz Oğuz Nerede Çekiliyor?

Dokuz Oğuz dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncuları, Dokuz Oğuz Hangi Oyuncular Oynuyor?

Kubilay Aka
Deniz Işın
Yasemin Kay Allen
Hakan Boyav
Tuncer Salman
Dağhan Külegeç

Dokuz Oğuz Oyuncuları
Dokuz Oğuz Oyuncuları

Kayhan Açıkgöz
Serhan Onat
Rami Narin
Volkan Keskin
Taylan Meydan
Sahra Şaş
Mehmet Çevik

Dokuz Oğuz Tanıtım Fragmanı

Dokuz Oğuz dizisi oyuncuları,Dokuz Oğuz dizisi oyuncuları,Dokuz Oğuz dizisi ne zaman başlıyor,Dokuz Oğuz dizisi konusu,Dokuz Oğuz dizisi,Dokuz Oğuz dizisi nerede Çekiliyor,Dokuz Oğuz dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir