Dilan Deniz Çiçek Aşk Filminde Rol Alacak

Geçtiğimiz haftalarda Aras Bulut İynemli ile başrolünü paylaştığı Çukur’dan duygusal bir şekilde veda eden Dilan Deniz Çiçek şu sıralar yeni projelerle anılıyor. Öte yandan basında ve sosyal medyada bir çok yazı yazılırken yeni projesiyle ilgili detaylar da belli olmaya başladı.
İki sezondur Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur’da rol alan Dilan Deniz Çicek geçen hafta rolü gereği boğularak can vermişti. Sena karakterine hayat veren başarılı ve genç oyuncu veda sahnesiyle günlerce medya da konuşuldu. Veda’nın ardından henüz çok geçmeden yine gündeme gelen genç oyuncu yeni projesiyle sevenlerine tekrardan merhaba demeye hazırlanıyor.

Dilan Deniz Çiçek’in Yeni Projesi Ne? Dilan Deniz Çiçek Yeni Filmi Ne?
Bu vedanın ardından başarılı ve güzel oyuncu yeni bir teklif aldı ve bir aşk filminde rol alacak. 24 yaşındaki başarılı oyuncu, yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın üsteleneceği bir aşk filminde başrolü üstlenecek. Uzun sürece çalışılan ve bir yol hikayesi üzerine kurgulanan aşk filminde Dilan Deniz Çiçek’e kimin eşlik edeceği ise henüz sır gibi saklı.

dilan çiçek deniz neden ayrıldı,dilan çiçek deniz kimdir ,çukur dilan çiçek deniz neden ayrıldı,dilan çiçek deniz çukurdan neden ayrıldı,dilan çiçek deniz çukurdan ayrıldımı,cyle larincyle larin instagram, sevda erginci,dila kent
Dilan Deniz Çiçek Aşk Filmi

Dilan Deniz Çiçek’in başrol alacağı aşk filminin ise henüz ismi belli değil.

Google Aramalar;

dilan çiçek deniz neden ayrıldı
dilan çiçek deniz kimdir
çukur dilan çiçek deniz neden ayrıldı
dilan çiçek deniz çukurdan neden ayrıldı
dilan çiçek deniz çukurdan ayrıldımı
cyle larin
cyle larin instagram
sevda erginci
dila kent

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir