Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2024

Mutfak Bahane Sunucusu,Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş,Derya Taşbaşı Boy Kilo, Derya Taşbaşı Kimdir, Derya Taşbaşı Boy, Derya Taşbaşı Yaş 2024,Derya Taşbaşı Kaç Yaşında 2024, Derya Taşbaşı Kimdir,Derya Taşbaşı Boy Kilo,Derya Taşbaşı Kimdir, Derya Taşbaşı Kimdir,Derya Taşbaşı Kaç Kilo, Twitter Derya Taşbaşı , İnstagram Derya Taşbaşı, Estetiksiz Hali,Derya Taşbaşı Yaş,Derya Taşbaşı Kaç Yaşında,Derya Taşbaşı Nereli,Derya Taşbaşı Boyu,Derya Taşbaşı Kilosu,Derya Taşbaşı Sevgilisi Eşi,Derya Taşbaşı Fotoğrafları,Derya Taşbaşı Şekilleri,Derya Taşbaşı Filmleri,Derya Taşbaşı Dizileri,Derya Taşbaşı Nereli, Atv’nin sevilen programlarından Mutfak Bahane’nin sunucusu Derya Taşbaşı, programdaki enerjisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Başarılı sunucu Derya Taşbaşı kimdir? Derya Taşbaşı hayatı hakkında en doğru bilgiler burada!

Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş Kaç Yaşında

Derya Taşbaşı, 1985 yılında Almanya’nın Mönchengladbach şehrinde doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini Köln’deki Rhein Gymnasium‘da tamamlayan Derya, 2004 yılında bir Avrupa Birliği Projesinde yer almak için İstanbul’a gelmiştir.Projenin sona ermesiyle Türkiye’de yaşamaya karar veren Derya, İstanbul’da uluslararası şirketlerde müşteri temsilcisi olarak çalışmaya başlamış ve aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okumuştur. Bu alanda birçok ödül kazanan ve burslu olarak Milano Domus Akademi’de bir dönem okuma şansı bulan Derya, tasarım alanında önemli başarılara imza atmıştır.Öğrencilik yıllarında oyunculuk ve sunuculuğa duyduğu ilgi nedeniyle dizi oyunculuğuna adım atan Derya, ilk kamera önü deneyimini “Arka Sıradakiler” isimli gençlik dizisinde yaşamıştır.

Oyunculuk kariyerine “Kanıt” ve “Kolej Günlüğü” dizileri ile devam eden Derya, bu süre zarfında çeşitli reklam kampanyalarının yüzü olarak da ekranlarda yer almıştır.Sunuculuk kariyerinde de başarılı olan Derya Taşbaşı, TRT Spor’da 295 bölüm yayımlanan “Haydi Spora” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Kanal 7 ekranlarında sunduğu “Uçan Halı” programıyla seyircilere dünyanın en çok merak edilen ülkeleri ve şehirlerinden seslenmiştir. Son olarak, TRT Avaz ekranlarında Türk Halk oyunlarını tanıtan “Türk Dansları” isimli programı hazırlayıp sunmaya başlamıştır. Son dönemde Mutfak Bahane programıyla izleyicilerin karşısına çıkan Derya Taşbaşı, sunumu ve yarışmacılarla olan etkili iletişimiyle izleyicilerden büyük takdir topluyor. Derya Taşbaşı’nın sunuculuğunu yaptığı Mutfak Bahane, hafta içi her gün saat 14.00’te atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Derya Taşbaşı Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/deryatasbasii

Derya Taşbaşı Kimdir

Derya Taşbaşı

Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş
Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş

Derya Taşbaşı Kaç Yaşında

Derya Taşbaşı 39 yaşındadır.

Derya Taşbaşı Son Hali

Derya Taşbaşı’nın son hali normal boy kilo oranına sahiptir.

Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş
Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş

Derya Taşbaşı Boy Kilo

Derya Taşbaşı 171 santimetre boyunda olup 69 kilodur.

Derya Taşbaşı Doğum Tarihi

24 Mayıs 1985

Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş
Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş

Derya Taşbaşı Nereli

Mönchengladbach, Almanya

Derya Taşbaşı Mesleği

Oyuncu, Sunucu

Derya Taşbaşı Boyu Kaç

171 santimetre boyundadır.

Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş
Derya Taşbaşı Boy Kilo Yaş

Derya Taşbaşı Kaç Kilo

57

Derya Taşbaşı Saç Rengi

Sarışın

Derya Taşbaşı Göz Rengi

Mavi

Derya Taşbaşı Ne Mezunu

Üniversite

Derya Taşbaşı Sevgilisi(eşi) Kim

Bilinmiyor.

Derya Taşbaşı Kardeşi

Bilinmiyor.

Derya Taşbaşı Oynadığı Diziler

2008 – Recep İvedik 2 – Sinema filmi
2009-2010 – Arka Sıradakiler – Yasemin (TV dizisi)
2010 – Kanıt – Elif
2011 – Kolej Günlüğü – Selin
2014 – Ötesiz İnsanlar – Sinem
2021 – Kırmızı Oda – Maria (31, 33-34 ve 36. bölüm)

Derya Taşbaşı Sunduğu Programlar

TRT Spor – Haydi Spora
Kanal 7 – Uçan Halı
TRT Avaz – Türk Dansları
TRT Okul – Fotoğraf Okulu
TRT Türk – Her Yer Türkiye
Show TV – Show Dünyası
ATV – Mutfak Bahane (2022-günümüz)

Bu içerik Derya Taşbaşı biyografisi Yasimen için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Derya Taşbaşı kaç yaşında,Derya Taşbaşı dizileri,Derya Taşbaşı Nereli,Derya Taşbaşı boy,Derya Taşbaşı sevgilisi,Derya Taşbaşı Instagram,Derya Taşbaşı kimdir,Derya Taşbaşı makyajsız hali,Derya Taşbaşı boy kilo,Derya Taşbaşı yaş,Derya Taşbaşı oynadığı Diziler,Derya Taşbaşı twitter,Derya Taşbaşı filmler, Derya Taşbaşı boyu,Derya Taşbaşı sevgilisi eşi,Derya Taşbaşı oynadığı diziler,Derya Taşbaşı boy kilo 2024,Derya Taşbaşı Boyu Kilosu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir