Deniz Çakır Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Reyhan Kemal Vardar’ın eski karısı. Kemal’in ortağı Vedat’la evli. İki çocuk annesi. Oğlu Kerem ilk evliliği ve büyük aşkı olan Kemal’den, kızı Duru ise ikinci eşi Vedat’tandır. İstanbul Üniversitesi İktisat mezunu. Eski hostes, yurtdışına öğrenci danışmanlığı yapan bir şirketin sahibi. Aynı zamanda atölyesinde hobisi olan lambalar yapmakta. Adaletli, tutkulu, merhametli, çekici, fedakar.

Vurgun Reyhan Vardar Kimdir?,Oyuncular, Vurgun, Kimdir, Deniz Çakır, Reyhan Vardar, Deniz Çakır Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında,
Deniz Çakır Kimdir


Deniz Çakır Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Deniz Çakır, 31 Aralık 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimi olan Kadın İsterse dizisinde, Alev rolüyle dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra Yaprak Dökümü dizisindeki Ferhunde karakteriyle başarılı bir oyunculuk sergiledi ve oldukça ses getirdi. Oyuncu, rol aldığı diziler dışında seslendirme çalışmaları yaptı ve sinema filmlerinde oynadı. Son olarak 2015 yılında başlayan ve günümüzde hala devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli yapımda rol alan Deniz Çakır, 2018 yeni sezon öncesi diziden ayrıldı.

Deniz Çakır’ın Oynadığı Filmler

Ya Sonra / Didem / 2011
Kako Si? / Lidya / 2009
40 / Sevda Hemşire / 2009

Deniz Çakır Kimdir
Deniz Çakır Kimdir

Deniz Çakır’ın Oynadığı Diziler

Vurgun / Reyhan / 2019
Yaprak Dökümü / Ferhunde / 2006-10
Evet Benim İşte Benim / 2006
İki Arada Aşk / Gizem / 2005
Kadın İsterse / Alev / 2004-06
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz / Meryem / 2015-18
Yasak / Calibe / 2014
Mehteşem Yüzyıl / Şah Sultan / 2013
İffet / 2011

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir