Darmaduman Oyuncuları, Konusu 2022

Darmaduman Oyuncuları, Konusu 2022

Darmaduman oyuncuları, Darmaduman dizi, Darmaduman dizisi, Darmaduman fragman, Darmaduman oyuncu, Darmaduman kadrosu, Darmaduman ne zaman başlıyor, Darmaduman kimler oynuyor, Darmaduman dizi oyuncuları, Darmaduman hangi oyuncular var, Darmaduman ne zaman başlıyor, Darmaduman yayın tarihi, Darmaduman hangi kanalda gibi soruların cevapları yazımızda..

Darmaduman Dizisi 2022

Fox TV‘nin yeni dizisi “Darmaduman” çok yakında başlıyor. Oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine toplayan dizinin fragmanları da oldukça ilgi gördü.

Darmaduman Ne Zaman Başlayacak?

Darmaduman dizisi çok yakında FOX TV’de 27 Ekim 2022 Perşembe günü saat 20:00 itibariyle ilk bölümüyle başlayacak.

Darmaduman Oyuncuları
Darmaduman Oyuncuları

Darmaduman Konusu Nedir?

Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki küslük derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir.

İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre yayıldığını anlayacaklardır.

Darmadumansi Nerede Çekiliyor?

Darmaduman dizisi “İstanbul”da çekilmektedir.

Darmaduman Oyuncuları
Darmaduman Oyuncuları

Darmaduman Dizisi Oyuncuları, Darmaduman Hangi Oyuncular Oynuyor?

Kerem (Mert Yazıcıoğlu)
Derin (Hafsanur Sancaktutan)
Evren (Aytaç Şaşmaz)
Ece (Aslıhan Malbora)
Harun (Necip Memili)
Beliz (Nur Fettahoğlu)
Asaf (Metin Coşkun)
Ayla (Meral Çetinkaya)
Yağız (Ali Önsöz)
Simla (Beste Can Sağlam)
Görkem (Umut Kaya)

Darmaduman Tanıtım Fragmanı

Tüm tanıtım ve fragmanları https://www.fox.com.tr/Darmaduman linkinden ulaşabilirsiniz.

Darmaduman dizisi oyuncuları,Darmaduman dizisi oyuncuları,Darmaduman dizisi ne zaman başlıyor,Darmaduman dizisi konusu,Darmaduman dizisi,Darmaduman dizisi nerede Çekiliyor,Darmaduman dizisi ne zaman başlayacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir