Danilo Zanna Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Danilo Zanna Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2022

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sanem, Danilo Zanna Boy Kilo, Danilo Zanna Kimdir, Danilo Zanna Boy, Danilo Zanna Yaş 2022,Danilo Zanna Kaç Yaşında 2022, Danilo Zanna Kimdir,Danilo Zanna Boy Kilo,Danilo Zanna Kimdir, Danilo Zanna Kimdir,Danilo Zanna Kaç Kilo, Twitter Danilo Zanna , İnstagram Danilo Zanna, Estetiksiz Hali,Danilo Zanna Yaş,Danilo Zanna Kaç Yaşında,Danilo Zanna Nereli,Danilo Zanna Boyu,Danilo Zanna Kilosu,Danilo Zanna Sevgilisi Eşi,Danilo Zanna Fotoğrafları,Danilo Zanna Şekilleri,Danilo Zanna Filmleri,Danilo Zanna Dizileri,Danilo Zanna Nereli, Oyuncu Danilo Zanna Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Danilo Zanna Boy Kilo Kaç Yaşında

Danilo Zanna 15 Nisan 1982 yılında Prato, Toskana, İtalya‘da doğmuştur. Yemek şefi ve sunuculuk yapmaktadır. 1997 yılından günümüze kadar olan kısımda mesleğini sürdürmektedir. Danilo Zanna 2012 yılında Evlendiği Tuğçe Demirbilek‘ten 2021 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten bir çocuğu vardır. Türk Mutfağı ile ilgilenen Zanna, bu konuda kariyer yapmak için İtalya’dan Türkiye’ye gelerek burada yaşamaya karar vermiştir. Türkiye’ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk mutfağı üzerine bir restoran açtı.
Danilo Zanna ilk olarak televizyon karşısına “Zahide İle Hayata Yetiş” adlı programa yardımcı yemek şefi olarak yer aldı. Danilo Zanna’nın asıl şöhreti Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu “İtalyan İşi” adlı yemek programı olmuştur.

Zanna son olarak 2019’da yeni sezonunda 3. döneminde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masterchef Türkiye programda başşef olarak jüri üyeliği yapmaktadır. Bu jüri üyelerinin arasında ünlü şeflerin Mehmet Yalçınkaya ve Sömer Sivrioğlu‘da vardır. İzmir’de İtalya’nin ünlü restorantı olan Filo D’Olio adlı restoranın Türkiye şubesini açmıştır. Restoranın çalışma kadrosuna Masterchef Türkiye 2021’de yarışmış olan Mert Ateş Durukan‘ı, ilerleyen tarihte de aynı sezondan Safanur Bol‘u da dahil etmiştir.

Danilo Zanna Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/danilozanna

Danilo Zanna Kimdir

Danilo Zanna

Danilo Zanna Boy Kilo Yaş
Danilo Zanna Boy Kilo Yaş

Danilo Zanna Kaç Yaşında

Danilo Zanna 40 yaşındadır.

Danilo Zanna Son Hali

Danilo Zanna’nın son hali normal boy kilo oranına sahiptir.

Danilo Zanna Boy Kilo Yaş
Danilo Zanna Boy Kilo Yaş

Danilo Zanna Boy Kilo Yaş

Danilo Zanna 183 santimetre boyunda olup 67 kilodur.

Danilo Zanna Doğum Tarihi

15 Nisan 1982

Danilo Zanna Nereli

Prato, Toskana, İtalya

Danilo Zanna Boy Kilo Yaş
Danilo Zanna Boy Kilo Yaş

Danilo Zanna Mesleği

Sunucu, Şef

Danilo Zanna Boyu Kaç

183 santimetre boyundadır.

Danilo Zanna Kaç Kilo

67 kilogram

danilo zanna boyu
danilo zanna boyu

Danilo Zanna Saç Rengi

Kumral ve düz.

Danilo Zanna Burç

Koç

Danilo Zanna Göz Rengi

Kahverengi

danilo zanna boy kilo
danilo zanna boy kilo

Danilo Zanna Ne Mezunu?

Yüksek lisans

Danilo Zanna Sevgilisi

Tuğçe Demirbilek (e.2012 – b.2021)

Danilo Zanna Kardeşi

Bilinmiyor.

Danilo Zanna Sunduğu Programlar

Planet Mutfak – İtalyan İşi
Elin Oğlu
Lezzetin Şarkısı
MasterChef Türkiye

Danilo Zanna Restoranları

Filo D’olio

Bu içerik Danilo Zanna biyografisi Yasimen için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Danilo Zanna kaç yaşında,Danilo Zanna dizileri,Danilo Zanna Nereli,Danilo Zanna boy,Danilo Zanna sevgilisi,Danilo Zanna Instagram,Danilo Zanna kimdir,Danilo Zanna makyajsız hali,Danilo Zanna boy kilo,Danilo Zanna yaş,Danilo Zanna oynadığı Diziler,Danilo Zanna twitter,Danilo Zanna filmler, Danilo Zanna boyu,Danilo Zanna sevgilisi eşi,Danilo Zanna oynadığı diziler,Danilo Zanna boy kilo 2022,Danilo Zanna Boyu Kilosu 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir