Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2023

Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş, Yıldızlar Bana Uzak Kadir,Çağatay Ulusoy Boy Kilo, Çağatay Ulusoy Kimdir, Çağatay Ulusoy Boy, Çağatay Ulusoy Yaş 2023,Çağatay Ulusoy Kaç Yaşında 2023, Çağatay Ulusoy Kimdir,Çağatay Ulusoy Boy Kilo,Çağatay Ulusoy Kimdir, Çağatay Ulusoy Kimdir,Çağatay Ulusoy Kaç Kilo, Twitter Çağatay Ulusoy , İnstagram Çağatay Ulusoy, Estetiksiz Hali,Çağatay Ulusoy Yaş,Çağatay Ulusoy Kaç Yaşında,Çağatay Ulusoy Nereli,Çağatay Ulusoy Boyu,Çağatay Ulusoy Kilosu,Çağatay Ulusoy Sevgilisi Eşi,Çağatay Ulusoy Fotoğrafları,Çağatay Ulusoy Şekilleri,Çağatay Ulusoy Filmleri,Çağatay Ulusoy Dizileri,Çağatay Ulusoy Nereli, Oyuncu Çağatay Ulusoy Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Çağatay Ulusoy Boy Kilo Kaç Yaşında

Çağatay Ulusoy, Türk oyuncu ve model olarak bilinen bir isimdir. İlk olarak 23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul, Türkiye’de doğdu. Lise eğitimini Bulgaristan’da tamamladıktan sonra, Türkiye’ye dönerek bir model ajansına kaydoldu. Model ajansı aracılığıyla bir dizi reklam kampanyasında yer alarak dikkat çekti. Çağatay Ulusoy’un oyunculuk kariyeri, 2011 yılında “Adını Feriha Koydum” adlı televizyon dizisi ile başladı. Bu dizide Feriha’nın sevgilisi Emir karakterini canlandırarak geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanındı. Ardından, “Medcezir” ve “İçerde” gibi popüler televizyon dizilerinde başrollerde yer aldı.

Ulusoy, televizyon dizilerinin yanı sıra “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı sinema filminde de önemli bir rol üstlendi. “Delibal” ve “İçerdekiler” gibi filmlerde de başarılı performanslar sergiledi.2018 yılında, Türk televizyon tarihindeki en pahalı prodüksiyonlardan biri olan “The Protector” adlı Netflix dizisinde başrol oynayarak uluslararası alanda da dikkat çekti. Bilim kurgu ve fantastik türdeki bu dizide Hakan karakterini canlandırdı. Çağatay Ulusoy, kariyeri boyunca birçok ödül kazanmış ve Türkiye’de gençler arasında popüler bir figür haline gelmiştir. Oyunculuk yeteneği, dış görünüşü ve geniş hayran kitlesi ile Türk televizyon ve sinema dünyasındaki önemli isimlerden biridir.

Çağatay Ulusoy Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/cagatayulusoy

Çağatay Ulusoy Kimdir

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş
Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş

Çağatay Ulusoy Kaç Yaşında

Çağatay Ulusoy 33 yaşındadır.

Çağatay Ulusoy Son Hali

Çağatay Ulusoy’nın son hali normal boy kilo oranına sahiptir.

Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş
Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş

Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş

Çağatay Ulusoy 175 santimetre boyunda olup 54 kilodur.

Çağatay Ulusoy Doğum Tarihi

23 Eylül 1990

Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş
Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş

Çağatay Ulusoy Nereli

İstanbul, Türkiye

Çağatay Ulusoy Mesleği

Oyuncu

Çağatay Ulusoy Boyu Kaç

175 santimetre boyundadır.

Çağatay Ulusoy Kaç Kilo

65

Çağatay Ulusoy Saç Rengi

Düz siyah

Çağatay Ulusoy Göz Rengi

Kahverengi

Çağatay Ulusoy Ne Mezunu

Üniversite

Çağatay Ulusoy Sevgilisi Kim

Bilinmiyor

Çağatay Ulusoy Kardeşi

Atalay Ulusoy

Çağatay Ulusoy Oynadığı Diziler

2011 – Adını Feriha Koydum – Emir Sarrafoğlu
2012 – Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu
2013 – Medcezir – Yaman Koper
2016 – İçerde – Sarp Yılmaz
2020 – Menajerimi Ara – Kendisi
2023 – Gaddar – Dağhan

Çağatay Ulusoy Sinema Filmleri

2010 – Recep İvedik 3 – Dansçı
2011 – Anadolu Kartalları – Ahmet Onur
2015 – Delibal – Barış Ayaz

Bu içerik Çağatay Ulusoy biyografisi Yasimen için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Çağatay Ulusoy kaç yaşında,Çağatay Ulusoy dizileri,Çağatay Ulusoy Nereli,Çağatay Ulusoy boy,Çağatay Ulusoy sevgilisi,Çağatay Ulusoy Instagram,Çağatay Ulusoy kimdir,Çağatay Ulusoy makyajsız hali,Çağatay Ulusoy boy kilo,Çağatay Ulusoy yaş,Çağatay Ulusoy oynadığı Diziler,Çağatay Ulusoy twitter,Çağatay Ulusoy filmler, Çağatay Ulusoy boyu,Çağatay Ulusoy sevgilisi eşi,Çağatay Ulusoy oynadığı diziler,Çağatay Ulusoy boy kilo 2023,Çağatay Ulusoy Boyu Kilosu 2023

Bir Yorum “Çağatay Ulusoy Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2023”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir