Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2021

Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2021

Burcu Esmersoy Gerçek Adı, Burcu Kimdir, Burcu Esmersoy Kimdir, Burcu Esmersoy Boy Kilo, Burcu Esmersoy Kimdir, seksenler Dizisi Simay Kimdir, Burcu Esmersoy Kaç Kilo, Twitter Burcu Esmersoy , İnstagram Burcu Esmersoy, Estetiksiz Hali, Burcu Esmersoy Yaş, Burcu Esmersoy Kaç Yaşında, Burcu Esmersoy Nereli, Burcu Esmersoy Boyu, Burcu Esmersoy Kilosu, Burcu Esmersoy Sevgilisi Eşi, Burcu Esmersoy Fotoğrafları, Burcu Esmersoy Şekilleri, Burcu Esmersoy Filmleri, Burcu Esmersoy Dizileri, Burcu Esmersoy Nereli, Oyuncu Burcu Esmersoy Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Burcu Esmersoy Beşiktaş Lisesi mezunudur. Aslen Çerkes’dir. İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezundur. New York Üniversitesi’nde “Hospitality, Tourism and Sports Management” eğitimi almıştır. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti ve “Dostluk Güzeli” oldu.

Esmersoy,1998 yılında ise Günel Zeynalova-Didem adlı klipte Didem karakterinde oynamış ve ün kazanmaya başlamıştır. Kanal D’de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu da yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında popüler spor kanallarından biris olan CNN Türk’te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve alakalı spor programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı. 2014 Yılında Tv8′ de yayın hayatına başlayan “Ver Fırınada” ve 2015 Mart ayında başlayan “Komedi Türkiye” isimli programı ve 2017 yılında Dünya Güzellerim adlı programı sundu.

2006 yılına gelidğimizde ise Nisan ayında NTV’de “Spor Servisi” programının sunuculuğunu yapmış olup NTV Spor kanalında da programları vardır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yapmıştır. Popstar 2013 programında sunuculuk yaptı. Esmersoy bir çok program ve alanda sunuculuk kariyerini en yüksek seviyelere taşımıştır.

Burcu Esmersoy aynı zamanda bir çok yabancı dergide de yazılarını paylaşıyor. Başarılı sunucu İtalyan’ca ve İngilizce’yi de çok iyi biliyor. Burcu Esmersoy dede tarafından Mısır’lıdır. Burcu Esmersoy bir Ayşe Arman programında dans etmeyi çok sevdiğini belirtmiş ve en sevdiği parçanın ise Dennis Ferrer’in Touched The Sky olduğunu belirtmiştir.

Burcu Esmersoy Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/burcues


Burcu Esmersoy Gerçek Adı Soyadı

Kamile Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş
Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş

Burcu Esmersoy Doğum Tarihi

2 Ekim 1976


Burcu Esmersoy Doğum Yeri

İstanbul, Türkiye

Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş
Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş

Burcu Esmersoy Mesleği

Oyuncu, Manken, Sunucu


Burcu Esmersoy Boyu

1,75 santimetre

Burcu Esmersoy kiyafetleri


Burcu Esmersoy Kilo

53 kilogram


Burcu Esmersoy Saç Rengi

Sarışın

Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş
Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş

Burcu Esmersoy Burç

Terazi


Burcu Esmersoy Göz Rengi

Mavi

Burcu Esmersoy Boy Kilo YaşBurcu Esmersoy Boy Kilo Yaş
Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş

Burcu Esmersoy Sevgilisi / Eşi

Massimo Cusimano (2005–2008)
Berk Suyabatmaz (2018–2019)


Burcu Esmersoy Kardeşi;

Bilinmiyor.

Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş
Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş

Burcu Esmersoy Filmleri;

Bilinmiyor.


Burcu Esmersoy Dizileri;

2012 – Çocuklar Duymasın -Aylin
2011 -Dedektif Memoli – Zeyno

Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş
Burcu Esmersoy Boy Kilo Yaş

Burcu Esmersoy İnternet Dizileri;

Bilinmiyor.


Burcu Esmersoy kaç yaşında, Burcu Esmersoy dizileri, Burcu Esmersoy Nereli, Burcu Esmersoy boy, Burcu Esmersoy sevgilisi, Burcu Esmersoy Instagram, Burcu Esmersoy kimdir, Burcu Esmersoy makyajsız hali, Burcu Esmersoy boy kilo, Burcu Esmersoy yaş, Burcu Esmersoy oynadığı Diziler, Burcu Esmersoy twitter, Burcu Esmersoy filmler ve tv şovları , Burcu Esmersoy estetiksiz hali, Burcu Esmersoy boyu, Burcu Esmersoy sevgilisi eşi, Burcu Esmersoy oynadığı diziler, Burcu Esmersoy boy kilo 2021, Burcu Esmersoy Boyu Kilosu 2021, Yalancılar ve Mumları Ceyda Kimdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir