Bay Yanlış Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Bay Yanlış dizisi oyuncuları,Bay Yanlış dizisi ne zaman,Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosu,Bay Yanlış dizisi kimler oynuyor,deniz baysal oynadığı diziler,Bay Yanlış dizisinde kimler var…

Bay Yanlış Dizisi Ne Zaman Yayına Başlıyor?
Dizi çok yakında Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Bay Yanlış, 2020 yılının yeni dizilerinden birisidir.Senaryosu Aslı Zegin ve Banu Zengin’in kaleme aldığı, Başrollerde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı diziden ilk karaler gelmeye başladı. Çift ilk olarak 2017 yılında yayınlanan “Dolunay” dizisinde birlikte oynadı. Yıllar sonra bu seferde ‘Bay Yanlış’ dizisi için bir araya geldiler. Çekimleri İstanbul’da başlayan dizide bir birinden eğlenceli oyuncularda yer alıyor. Romantik komedi türündeki dizide Can Yaman ve Özge Gürel’e bir çok oyuncuda eşlik ediyor. Bu Oyuncuları aşığıdaki ” Bay Yanlış Oyuncuları” listesinde görebilirsiniz.

bay yanlış oyuncular
özge güre bay yanlış

Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları
Can Yaman
Özge Gürel
Gürgen Öz
Fatma Toptaş
Sarpcan Köroğlu
Lale Başar
Cemre Gümeli
Serkay Tütüncü
Anıl Çelik
Feri Baycu Güler
Ece İrtem
Kimya Gökçe Aytaç
Taygun Sungar
Suat Sungur

bay yanlış oyuncuları kimler
can yaman bay yanlış

Bay Yanlış Dizi Konusu Nedir?
Yakında Fox’ta izleyiciyle buluşacak yeni dizi Bay Yanlış’ın konusu Özgür’ün zengin ancak salaş bir hayat süren yaşamını ve restoran sahibi olmasını aynı zamanda aşka inanmayışını anlatmaktadır. Ezgi ise artık yorucu ve yanlış ilişkilerden sıkılmış birisidir ve doğru kişiyi bularak evlenmek istemektedir.

1 Yorum “Bay Yanlış Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir