Aziz Oyuncuları, Konusu 2021

Aziz Oyuncuları, Konusu 2021

Aziz dizisi oyuncuları, Aziz dizisi ne zaman, Aziz dizisi oyuncu kadrosu, Aziz dizisi kimler oynuyor, Fırat Tanış oynadığı diziler, Aziz dizisinde kimler var…

Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur.

Aziz Oyuncuları
Aziz Oyuncuları

Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar’ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan’ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Aziz Oyuncuları
Aziz Oyuncuları

Aziz Netflix Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman?

Show Tv’nin yeni dizisi Aziz’in geniş ve usta oyuncu kadrosuyla birlikte bir kaç tane tanıtım fragmanı yayınladı. Dizinin tanıtım fragmanları heyecan uyandırırken net bir tarih belirtilmiyor.

Aziz Oyuncuları
Aziz Oyuncuları

Azizsi Nerede Çekiliyor?

Aziz dizisi İstanbul’da çekilmektedir.

Aziz Dizisi Oyuncuları

Murat Yıldırım
Damla Sönmez
Simay Barlas
Ahmet Mümtaz Taylan
Fırat Tanış
Güven Murat Akpınar

Aziz Oyuncuları
Aziz Oyuncuları

Eren Hacısalihoğlu
Suzan Kardeş
Ayten Soykök
Elif Sönmez
Cenan Çamyurdu
Baran Akbulut
Füsun Demirel
Meral Çetinkaya

Aziz Tanıtım Fragmanı

Kaynak : www.showtv.com.tr


Aziz dizisi oyuncuları
Aziz dizisi oyuncuları
Aziz dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor
Aziz dizisi konusu
Aziz dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor
Aziz dizisi nerede Çekiliyor
Aziz dizisi show tv ne zaman başlayacak
Aziz dizisi show tv

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir