Yüzleşme Oyuncu Kadrosu, Yüzleşme Oyuncuları Kimler?

Kanal D’nin çok yakında izleyicisiyle buluşacak dizisi “Yüzleşme”den ilk fragmanlar yayınlanmaya başlandı. Yüzleşme dizisi izleyicisiyle 5 Mart Salı akşamı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak. Peki iddaalı olan bu dizide kimler oynuyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? Yüzleşme oyuncuları sizlerle….

Yüzleşme, Yüzleşme Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu, Kimler Oynuyor, Yüzleşme Oyuncu Kadrosu,
Yüzleşme Oyuncuları

Yüzleşme Oyuncuları Kimler? Oyuncu Kadrosu

Uğur Yücel – Fikret Kalenderoğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
100 yıldır bu topraklarda yaşayan çok zengin ve soylu bir aileden geliyor. 61 yaşında. Kalender’in bir zamanlar en zengin kişisiydi. Gonca’nın kaybolması ile kendi kabuğuna çekildi. İşlerden elini eteğini çekti. Borç batağında, hasta bir adam haline geldi. Şimdi geçmişe dair bir umutla Eski Fikret olarak ona bu acıyı yaşatanlara karşı hesabını yeniden açacak

Hande Doğandemir – Masal Karaca Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Kendine güvenli, güçlü karakterli. Çok zeki. Her adımı planlı. Duru bir güzelliği var. Daha 29 yaşında olmasına rağmen güçlü bir iş kadını olmuş bile. Büyük bir oteller zincirinin varisi. Fikret’in arazilerini alıp, Kalender’i bir turizm merkezi haline getirmek istiyor. Ama asıl amacı Kalender Kasabası’nda 15 yıl önce yaşananların intikamını almak ve gizlenen gerçekleri öğrenmek.

Engin Öztürk – Ömer Aladağ Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Dünyaca ünlü bir parfümör. 10 yıl önce Fikret’in desteği ile Fransa’ya gitti, orada okudu, ünlü bir parfümör oldu. Şimdi Fikret’e yardım etmek için tekrar doğduğu kasabaya geri döndü. 30 yaşında. Dışarıdan oldukça duygusal, dürüst ve iyi kalpli olan Ömer’in derinlere ittiği karanlık sırları var. Ve Kalender’de kesilecek hesapları.

Yiğit Kirazcı – Levent Elibeyaz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Kasabanın ileri gelenlerinden Halil Elibeyaz’ın oğlu. 33 yaşında, yakışıklı ve sempatik görünümlü. Babasının ve abisinin despot davranışlarından dolayı ezilmiş bir alkolik iken, Masal’ın kasabaya gelmesi ile birlikte gerçek karakteri ortaya çıkacaktır. Yıllardır içinde biriktirdiği kini ve öfkeyi yaptığı sinsi planlarla ortaya koyacaktır. 

Mesut Akusta – Battal Torosoğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Kökleri eşkıya. 100 sene önce kadar dağlardan gelip Kalender’e yerleştiler. 52 yaşında. Acımasız. Hiç evlenmedi. Çoluğu çocuğu yok. Müthiş bir stratejist. Eskiden kan davalısı olduğu Elibeyaz ailesinden Halil ile birlikte kanunsuz bir imparatorluk kuracak kadar çıkarcı. Şimdiye kadar sırtını yere getiren olmadı. Bu, Masal’ın kasabaya gelişiyle değişecek.

Şerif Sezer – Gülder Kalenderoğlu / Bibi Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Fikret’in ablası. Kasabanın Bibisi. Tam bir Anadolu kadını. Evlenmedi. Kasabanın korkulan, saygı duyulan siması. Oğlu olarak gördüğü Fikret’i yetiştirdi. Çok şey bilir ama yerinde ve gerektiği zaman konuşur.

Yeşim Ceren Bozoğlu – Zümrüt Karaca Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
45 yaşlarında. Masal’ın halası olarak biliniyor. Müthiş zeki, çok güzel bir kadın. Ama çok da gizemli. Geçmişi hakkında sadece eskiden bir hemşire olduğu biliniyor. Şimdi ise zengin iş kadını. Yıllarca Masal’la birlikte alacakları intikamı planladı. Ama kimsenin bilmediği Masal sayesinde kendi intikamını da alacağı.

Zeynep Eronat – Songül Kalenderoğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Fikret’in eşi. Toprak sahibi zengin bir aileden geliyor. 54 yaşında. Gelenekçi, sağlam bir Anadolu kadını. Sert. Gonca’nın kaybolması ve Fikret’in çöküşü ile bütün işler onun omzuna kaldı. Fikret’in topraklarının vekaletini Ömer’e vermesiyle çocukları için Ömer ile güç savaşına girecek.

Macit Koper – Halil Elibeyaz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında
Tam bir despot. 68 yaşında. Elibeyaz ailesi aslında bu topraklarda Kalenderoğlu ailesi kadar eski. Eskiden sözü geçen tek aile iken, Kalenderoğlu ailesinin yükselmesi ile arkada kaldı. Battal’ın babası, Halil’in babasını kan davası yüzünden kasabanın ortasında vurduğunda geri döndü. Ailesi her şeyini kaybetmek üzereyken yaptığı kanun dışı işlerle ailesini ayakta tuttu. Onun da alameti farikası inanılmaz kibarlığı ve nezaketi. Karanlık nezaketinin ardında, başını yaktığı onlarca kişi var.   

Durul Bazan – Yakup Ersev / Yako Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Bu topraklarda yaşayan en zeki insan olduğu söylenebilir. Ama kafası sadece kendi çıkarı için çalışır. Battal’ın ırgatlarından birinin oğluydu. Küçük yaşta Battal’ın dikkatini çekti. Battal ona el verdi ve pis işlerini yaptırdı. Ufak tefek, hatta sevimli. Kasabanın asayişi onda. Masal’ın kasabaya gelmesi ile birlikte, yıllardır hiç olay çıkmayan kasabada, büyük olayların çıktığına şahit olacak.

Gülsim Ali – Ayşegül Hanımeli Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Gonca’nın çocukluk arkadaşı, 33 yaşında. Kasabanın pastanesinin sahibi. Masal’ın kasabaya gelmesiyle yeni bir dostluğa başlayacak.

Darda Yasir Yenal – Yüzbaşı Gökhan Eren Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
29 yaşında. Eski bir Jandarma Özel Harekât mensubu. Güneydoğu’da timiyle birlikte gittiği bir operasyonda helikopteri düştü ve bütün timini kaybetti. Hala olayın travmasını yaşamakta. Nekahet dönemini sakin geçirsin diye neredeyse hiçbir olayın olmadığı Kalender’e atandı. Sessiz, güvenilir. Kalender’de kendini toparlamaya çalışırken aniden kendini olayların merkezinde bulacak.

Yeşim Gül – Seher Elibeyaz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Halil’in karısı. Konağının hanımı. Halil üzerinde inanılmaz bir söz hakkı var. Evin gizli reisi. 57 yaşında. Songül’e kini dillere destan. Kini ve hırsı ona yapılamaz denilen şeyleri yaptıracak.

Gözde Çığacı – Seda Belkıs Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?
Kasabanın savcısı. 33 yaşında. 6 ay önce Kalender’e atandı. Zehir gibi bir kadın. Üzerine düştüğü davayı asla sonuçlandırmadan bırakmaz. Otoriter. Kalender’in sükuneti onu çok şaşırttı. Seda çok yakında Kalender kasabasının bu sessizliğinin altında büyük gizemler olduğunu anlayacak ve kasabaya tekrar adaleti getirmeye çalışacaktır.

doktorlar fikret
yeşim ceren bozoğlu nasıl kilo verdi
yeşim ceren bozoğlu oynadığı diziler
yeşim ceren bozoğlu doktorlar
yuzlesme oyuncu kadrosu kanal d
o hayat benim nuran
yuzlesme nerede cekiliyor
engin öztürk dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.