Survivor Türkiye Yunanistan DİMİTRA VAMVAKOUSİ Kimdir?

Survivor Türkiye Yunanistan DİMİTRA VAMVAKOUSİ Kimdir?
Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasıyla birlikte gözler önüne gelen genç ve başarılı yarışmacı Dimitra Vamvakousi herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Dimitra Vamvakousi kimdir? Biyografisi, mesleği ne,aslen nereli, kaç yaşında, burcu ne, boyu kaç. Tüm detaylar yazımızda..

Kimdir, Survivor, Survivor 2019, Dimitra Vamvakousi Kimdir, Survivor Dimitra Vamvakousi, Yunan Takımı, Kaç Yaşında, Boyu, Mesleği,
Survivor Türkiye Yunanistan DİMİTRA VAMVAKOUSİ Kimdir?


Survivor 2019 Dimitra Vamvakousi Kimdir?

Dimitra Vamvakousi 4 Ocak 1995 yılında Yunanistan’da doğmuştur. Eğitimini ise Ulusal Spor Akademisi kolejinde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra modellik yapmaya karar vermiş ve modellik yapmaya başlamıştır. Dimitra Vamvakousi aynı zaman da bir sporcudur. Dalış  ve sırık atlamayı seven Dimitra bu spor dallarında usta bir sporcu haline gelmiştir.
Survivor’da izleyeceğimiz genç ve başarılı model Dimitra bizleri dinamik ve sporcu yönüyle de oldukça fazla etkiliyor. Survivor’a katılmasının sebebi özel hayatında başına gelen bir kaç olaydan ötürü Survivor’ın tam ona göre olduğunu belirten Dimitra bakalım neler yapacak..

Dimitra Vamvakousi Boyu Kaç?

Dimitra Vamvakousi’nin boyu 1,74 m’dir.

Dimitra Vamvakousi Kaç Kilo?

Dimitra Vamvakousi 55 kilogramdır.

Dimitra Vamvakousi Burcu Ne?

Dimitra Vamvakousi Oğlak burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.