Survivor 7 Mart Dokunulmazlık Kim Kazandı?

Survivor 7 Mart Dokunulmazlık Kim Kazandı?

survivor ceyhun kaç doğumlu,survivor denisa kaç yaşında,survivor denisa nereli,ardahan survivor aslen nereli,survivor ceyhun nereli,survivor yunus emre neden yok,survivor yunus elendi mi,survivor perviz nereli,survivor nisa kaç yaşında,dokunulmazlık,dokunulmazlık kim kazandı,dokunulmazlık hangi takımda,dokunulmazlık ünlüler,dokunulmazlık gönüllüler,dokunulmazlık kim kazandı,dokunulmazlık kim kazandı cumartesi
Survivor, Dokunulmazlık, Kim Kazandı, Survivor 2020, 7 Mart Cumartesi

Survivor 2020 7 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? 
Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı,Dokunulmazlık oyunu kim kazandı,Dokunulmazlık oyunu ne,Dokunulmazlık oyununda ne vardı,Dokunulmazlık oyunu kimler yendi,Dokunulmazlık oyunu sonuçları,Dokunulmazlık oyunu kim kazandı,survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı,survivor Dokunulmazlık oyunu kim kazandı bugün,survivor 3.bölüm Dokunulmazlık oyunu,Dokunulmazlık ney,survivor 7 mart Dokunulmazlık oyunu,survivor 7 mart cumartesi Dokunulmazlık oyunu, survivor Dokunulmazlık oyunu ne,survivor Dokunulmazlık oyunu kim aldı,survivor Dokunulmazlık oyununda kim kazandı gibi soruların cevapları yazımızda..

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Dokunulmazlık Oyunu Ne?
Dokunulmazlık oyununda yine iki takımında zorlu bir oyun bekliyor. Survivor en zorlu oyunlarından olan oyununda kapışacaklar. Yük taşıma oyununda rakibini sepete kum torbalarını atmaya başlayacak. Rakip takıp kum torbalarını atarken diğer takım sepeti ne kadar tutabilirse o kadar fayda sağlayacak ve sepeti ilk düşüren takım sayıyı kaybedecek.

Survivor 2020 Dokunulmazlık Oyunu Eşleşmeleri ve Kazananları
Elif  – Nisa eşleşmesinde takımına sayıyı kazandıran Nisa oldu.

Survivor 2020 7 mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Survivor 7 mart cumaresi günü oynanan Dokunulmazlık oyununu  10-9 skoruyla 7 Mart Cumartesi günkü oynanan Dokunulmazlık oyununu  “Gönüllüler”kazanmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.