Survivor 3 Şubat Ada Konseyinde Kimler Yazıldı?

Survivor 3 Şubat Pazar ada konseyinde kimin ismi yazıldı? Ada konseyinde kimlerin ismi yazıldı? Sms oylamasına Yunanistan takımından kim kaldı? Yunanistan takımında adı en çok yazılan isimler kimler? Tüm detaylar yazımızda.

Dokunulmazlık oyununu Türkiye’ye kaybeden Yunanistan’da bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı.
Bireysel dokunulmazlık oyununu bayanlarda Ria kazanırken, erkekler de ise Tony kazandı ve kendilerini bu hafta için ada da kalmayı garanti altına aldılar.

Öte yandan ada konseyi için konsey adasına gelen iki takımda da heyecan dolu dakikalar yaşandı. Türkiye takımında mutlu bir heyecan var iken Yunanistan takımında ise 1 arkadaşlarının elenecek olmasının üzüntüsü vardı.

Survivor, Ada Konseyi, Kim Yazıldı, Sms Oylaması, Survivor Ada Konseyi,
Survivor Ada Konseyinde Kim Yazıldı?

Yapılan ada konseyinde yazılan isimler sonucunda iki kişi aday oldu. İşte ada konseyinde aday gösterilen yarışmacılar.

Ada Konseyi Sonuçları ;

Ada da yapılan konsey oylaması sonucunda ismi yazılan isimler, ilk olarak oylamada Ioulieta Kitrinou oldu. Daha sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan bayan yarışmacı ise takım arkadaşı olan Spyros Gourdoupis seçti, bireysel dokunulmazlığı kazanan erkek yarışmacı da takım arkadaşı olan Demi Tsaganou söyledi ve üç adayda belli oldu.Böylelikle ada da ismi yazılan yarışmacılar Yunanistan’da yapılan sms oylaması sonucunda da veda edecek olan isim belli olacak.

Adadan kimin ayrılacağı ise 5 Şubat Salı akşamı açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.