Survivor 18 Şubat Survivor 2020 Gönüllüler Takımından Kim Elendi ? Sms Sonuçları

ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor 1. bölüm izle,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor melis,survivor tuğba,tuğba melis türk,survivor izle,survivor kim elendi bu akşam,survivorda kim elendi son dakika 2020,sörvayvır son kim elendi,gönüllüler takımından kim elendi,survivor gönüllüler kim elendi,survivor gönüllüler takımı kim elendi,survivor gönüllüler takımında kim yazıldı,survivor gönüllüler konseyi,survivor gönüllüler kimin ismi yazıldı,survivor kimin adı yazıldı…
survivor eleme konseyi kim elendi kim aday oldu
Survivor 18 Şubat Kim Elendi

Tüm bunlardan önce Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada Şaziye ve Uğur Pektaş’ın sağlıksal nedenlerden dolayı survivor’a devam edemeyeceğini ve elendiğini açıkladı.

18 Şubat Salı Survivor Sms Oylaması Sonuçları Ne?

Noter huzurunda seyircilerin kullandıkları oylarla en çok oy alan iki yarışmacı sırasız olarak ilk isim Ceyhun olurken diğer isim ise Cemal Can oldu.

18 Şubat Salı Survivor Gönüllüler Eleme Adayları

Survivor’da ilk aday Fatma Günaydın olmuştu. Bu akşam yapılan sms oylamasında ‘da birer isim söyleyecekler ve bu isimler de şöyle oldu.

Sms oylamasını kazanan Cemal Can ve Ceyhun Jay elenmesi için aday olarak Makbule ve Evrim isimlerini belirttiler.

18 Şubat Salı Survivor Gönüllüler Takımından Kim Elendi?

18 Şubat Salı günü Survivor’da yapılan sms oylaması ve aday gösterilme aşamalarından önce adadan ayrılacak olan ünlüler takımında Şaziye ve Uğur Pektaş elendi. Gönüllüler takımında ise rakiplerinden daha az oy alarak Survivor 2020’de adaya veda eden isim Makbule oldu.

>>>> MAKBULE KARABUDAK YAŞ BOY KİLO VE BİYOGRAFİSİ

survivor kim gidecek,survıvor da kim elendi,sorvayvır kim elendi,survibor kim elendi,survivor ilk kim elendi,survivor ünlüler kim elendi,survivor ünlüler uğur elendi mi,survivor uğur pektaş elendi,survıvor kim elendi,survivor şaziye elendi,şaziye neden elendi,uğur pektaş neden elendi,survivor ünlülerden kim elendi,survivor 2020 kadrosu,surviver kim elendi,survıvorda kim elendi,arka sokaklar murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.