Söz Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Hangi Oyuncular Oynuyor?

Söz Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Hangi Oyuncular Oynuyor?

Yeni başlayacak olan “Söz” dizisinde kimler oynuyor,hangi oyuncular başrolde bunu sizlerle birlikte göreceğiz. Henüz bir oyuncu kadrosu yayınlanmasada dizide yer alan bir karakteri oldukça yakından tanıyoruz. Kim mi?

Atakan Arslan
Evet! yanlış duymadınız Survivor Şampiyonu Atakan Arslan! Herkes tarafından bilinen diğer adıyla “Avatar Atakan“da bu dizide yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi SÖZ’ün oyuncu kadrosuna ‘Avatar Atakan’ olarak bilinen Atakan Arslan da dahil oldu.

Lakabı ‘Geveze’ 
Başrolünde başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı, bir Özel Kuvvet Timi’nin hikayesinin anlatıldığı ‘SÖZ’ dizisi ile Star TV ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan Atakan Arslan, dizide ‘Geveze’ lakaplı Tim Komutan Yardımcısı Üsteğmen Zafer Yaman karakterini canlandırıyor.

Ağır Silahlar ve Yakın Dövüşte Uzman
Ön hazırlıkları 1 yıl süren ve çekimleri yaklaşık 2 aydır devam eden ‘SÖZ’ için kamera karşısına geçen Atakan Arslan, ağır silahlar ve yakın dövüşte uzman olan ‘Geveze’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Hiç konuşmadığı için komutanı tarafından kendisine ‘Geveze’ lakabı takılan Üsteğmen Zafer Yaman’ın sıklıkla kullandığı iki kalıp cümle mevcuttur. Bir şeyi onaylamak için “mutabıkız” ya da bir şeye karşı çıkmak için “mutabık değiliz” cümlesini sarf eder. Ekibin en çalışkanıdır, sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Dövüş sporlarının her türlüsünü yapmıştır. Şaka yapmayı da kendisine şaka yapılmasını da sevmez. Kendi halinde ketum birisidir.

Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı ile İşbirliğiGenel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı iş birliği ile hayata geçirilen ‘SÖZ’ün yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstlenirken, senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor.

Vatanı İçin Gözünü Kırpmadan Ölüme yürüyenlerGeveze karakterine Atakan Arslan’ın, zekasıyla ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan Tim Komutanı Kıdemli Üsteğmen Yavuz rolüne Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği SÖZ dizisinde vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş canlandırıyor.

Yolları Vatan Sevgisinde Birleşenlerin HikayesiTürkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Mensubu görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

asu arslan,avatar atakan kimdir,çağan atakan arslan instagram,avatar atakan sevgilisi,avatar atakan twitter,çağan atakan arslan ibrahim giydirir,atakan arslan nişanlısı,atakan arslan küfür, avatar atakan yeni dizi,atakan arslan yeni dizi,survivor atakan yeni dizi,atakan dizisi,avatar atakan söz dizisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.