Nöbet Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Show Tv’de Başlayacak Olan “Nöbet” Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Nöbet Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?


Dizi Oyuncuları, Nöbet, Nöbet Dizisi Oyuncuları, Nöbet Dizisi, Show Tv, Nöbet Yeni Dizi,
Nöbet Dizisi Oyuncu Kadrosu

BARIŞ KALENDER (YURDAER OKUR)
Jandarma Binbaşı Barış Kalender… Askerlik baba mesleği… Hatay’da artan terör faaliyetleri üzerine, tecrübeli bir komutan olarak, kritik noktadaki Söğüt Jandarma Karakoluna atanır. Duygularıyla hareket etmeyen aklıselim bir askerdir. Ondan beklenen halkla devlet arasındaki bağı güçlendirmekle görevlendirilir. Evli, sekiz yaşında bir oğlu vardır. Ankaralı…
Yurdaer Okur Kimdir? Kaç yaşında? Nereli?
Yurdaer Okur, Türk oyuncu. 29 Ekim 1974’te Rize’de doğdu. Bafra Süper Lisesi’ni bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi “Turizm İşletmeciliği” bölümüne girdi.

YİĞİT ALKAN (SAYGIN SOYSAL)
Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yiğit Alkan… Elazığlı… Komutanı olduğu Jandarma Özel Harekât timiyle beraber Sur da dâhil olmak üzere birçok tehlikeli görevde yer almış; üstlerinin takdirini kazanmış bir asker… Altı yıllık evli… Bu süreçte, yoğun görev temposu yüzünden eşine istediğince vakit ayıramamış; Evliliği zor bir dönemden geçmekte…
Saygın Soysal Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
Saygın Soysal, Türk sinema ve dizi film oyuncusu.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümü mezunudur. 21 Mayıs 1982 yılında Ankara’da doğmuştur.

ZEYNEP ALKAN (İPEK KARAPINAR)
Yiğit Yüzbaşının eşi… Evlendikleri günden beri kocasını doğru dürüst göremediği için mutsuz… Öğretmen… Görev yaptığı memleketi İzmir’de yaşıyor. Elinden gelse kocasının görev yaptığı yere tayinini isteyecek ama Yiğit Yüzbaşı’nın görev yaptığı sabit bir yer olmadığı için eli kolu bağlı. Babası emekli paşa…
İpek Karademir Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
20 Mart 1984’te İstanbul’da dünyaya gelen İpek Karapınar, orta okul ve lise eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı’nda Müzik ana sanat dalı, Keman Bölümü’nde almıştır. Daha sonra Türker İnanoğlu Vakfı (Türvak) ’nda Sinema Televizyon / Oyunculuk Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır.

AYŞE KALENDER (DENİZ BOLIŞIK)
Tam anlamıyla cefakâr bir asker eşi… Senelerdir, devamlı kötü bir haber alacağı endişesiyle yiyip tüketmiş kendisini… Bu endişelerin, korkuların izi; bakışlarındaki ürkeklikten belli oluyor. Yine de her durumda, her gittikleri yerde, her aldığı görevde kocasına destek olmaktan geri durmuyor.
Deniz Bolışık Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Deniz Bolışık, eğitimini de Ankara’da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi’nde Konservatuar okuyan Deniz Bolışık, oyunculuk bölümünü bitirmiştir.

ZİYA CEVRAN (KÜRŞAT ALNIAÇIK)
Bölgenin en zengin adamı… Söğüt’teki kırılgan yapıyı, kendisine avantaj sağlamak ve devletten çıkar elde etmek için kullanıyor. Bir yandan devlet terör örgütlerini, yapılanmaları gizlice destekliyor, bir yandan da devletle pazarlık yaparak akil adam rolü oynuyor.
Kürşat Alnıaçık Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
Kürşat Alnıaçık, Türk tiyatrocu ve oyuncu. Tiyatrocu profesör Raik Alnıaçık’ın oğludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Diriliş:Ertuğrul’da Ural beyi canlandırmaktadır.

KEREM GEZGİN (İBRAHİM KANDIRCI)
Jandarma Tabip Asteğmen Kerem Gezgin… 27 yaşında, Söğüt Jandarma Karakolu revirinde görevli.Aydınlı, varlıklı bir ailenin oğludur.
İbrahim Kendirci Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
İbrahim Kendirci, Türk oyuncu. Lise eğtimini Antalya’da gören Kendirci, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır.

ZÜHTÜ BALABAN (TUNCAY BEYAZIT)
Söğüt’ün tek hamamının sahibi: Balaban Hamam… Sıcakkanlı, dost canlısı, heyecanlı, devletini seven bir adam… Kızı Şirin, hayatındaki en önemli varlığı; her an gözünün önünde olsun istiyor. Zühtü’nün en büyük korkusu, kızının gurbete gelin gitmesi…
Tuncay Beyazıt Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
1964 Ağrı doğumlu olan oyuncu Tuncay Beyazıt, 1996 yılına kadar halk evlerinde ve bazı amatör gruplarda tiyatro yaptıktan sonra 1994 yılında Komşular dizisiyle Tgrt’de televizyon oyunculuğu hayatına başladı.

ŞİRİN BALABAN (SULTAN ELİF TAŞ)
Hamamcı Zühtü’nün tek çocuğu, gözünün nuru kızı… Yirmili yaşlarda, güzel ve babası gibi sıcakkanlı bir kız…
Sultan Elif Taş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?
1992, İstanbul doğumlu olan Sultan Elif Taş ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Seramik bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.