Kısmetse Olur 27 Mart Kim Çek Aldı, Kim Elendi

Kısmetse Olur Kim Elendi, Kim Çek Aldı 27 Mart


Seda Akgül’ün sunumu ile gerçekleşen program reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 16 Yarışmacının bulunduğu yarışmada 8 gelin 8 de damat adayı bulunuyor. Her hafta eve bir yarışmacının veda ettiği yarışmaya yine her hafta bir yarışmacı dahil oluyor. Geçen hafta Ceyda Kırıcı’nın elenmesi izleyiciyi şok etmiş ve göz yaşlarını tutamamışlardı. Cansel ve Eser halk oylamasında dokunulmaz olmuştu. Elemede en çok Hazal ve Ceyda’nın adı çıkmış ikinci tur yapılmıştı. İkinci turda Adnan dahil bütün damat adayları Ceyda’nın adını yazmış Hazal elenmekten son anda kurtulmuştu.kısmetse olur 114.bölüm,kısmetse olur batuhan,www.kanald.com.tr,www.kanald.com.tr kısmetse olur,kısmetse olur ali,kısmetse olur oylama,kısmetse olur eleme,kısmetse olur seda ,kısmetse olur umut,seda akgül,hazal atabek,nur erkoç,kısmetse olur gözde,nur kısmetse olur,kısmetse olur batuhan,semih kısmetse olur,kısmetse olur hazalEser’in çeki alması ile Ceyda Kırıcı 23. haftanın finalinde eve veda eden yarışmacı olmuş eve Özge Çanlı adında yeni bir gelin adayı gelmişti. Özge, Semih için geldiğini söyleyerek evin cadı gelin adayı Melis’i karşısına almıştı. Semih ile Özge’ye hiç rahat vermeyen Melis, Semih’i kaptırmaya hiç niyetli değil ne Nur’a ne de bir başkasına.


Bu hafta ise halk tarafından Ayça ve Emre dokunulmaz oldu. Ödül yemeğine Ayça, Batuhan ile Emre de Hazal ile çıktı. Eleme gecesi çeki alan Emre oldu ve damat adaylarının bulunduğu ev yine koruma altına alındı ve elemede en çok ismi çıkan yeni gelen gelin adayı Özge Çanlı eve veda eden yarışmacı oldu.


Kısmetse Olur 27 Mart Kim Elendi : Özge ÇanlıKısmetse Olur 27 Çeki Kim Aldı : Emre Ubeyli

kısmetse olur 27 mart kim elendi, kısmetse olur 27 mart pazar kim elendi, kısmetse olur 27 mart çeki kim aldı. kısmetse olur bu hafta kim elendi, 27 mart pazar yeni gelen gelin adayı kim,kısmetse olur 114.bölüm,kısmetse olur batuhan,www.kanald.com.tr,www.kanald.com.tr kısmetse olur,kısmetse olur ali,kısmetse olur oylama,kısmetse olur eleme,kısmetse olur seda ,kısmetse olur umut,seda akgül,hazal atabek,nur erkoç,kısmetse olur gözde,nur kısmetse olur,kısmetse olur batuhan,semih kısmetse olur,kısmetse olur hazal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.