İyi Aile Babası Konusu Ve Oyuncuları 2020

Kanal D’den bir yeni dizi daha geliyor. Bir çok ünlü oyuncunun rol aldığı dizinin ismi “İyi Aile Babası” olarak yayınlanacak. Dizi 3 Aralık 2020 Perşembe günü tarihinden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki İyi Aile Babası dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir, İyi aile babası filminde kimler oynuyor? Oyuncu kadrosunda kimler var tüm detaylar yazımızda..
Yönetmen koltuğunda Hakan Algün’ün oturduğu, senaryosunun Tayfun Güneyer’in kaleme aldığı dizi İyi Aile Babası yakında Kanal D’de. Aile komedisi temalı dizide bir çok sevilen ve yakından tanıdığımız oyuncular rol alıyor.

iyi aile babasi oyunculari kimler

İyi Aile Babası Konusu;
Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali, evli ve üç çocuklu bir aile babasıdır. Mehmet Ali mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır.
Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.
Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.

 

İyi Aile Babası Oyuncuları;

İyi Aile Babası Mehmet Ali Pamuk – Çağlar Çorumlu Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Aslı Pamuk – Şebnem Bozoklu Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Arife Pamuk – Melek Baykal Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Kerami Pamuk – Salih Kalyon Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Rıfkı Pamuk – Timur Acar Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Yağmur Pamuk – Bahar Şahin Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Ayfer -Bahar Süer Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Emre Güney – Berke Üsdiken Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Damla Pamuk – Ecrin Su Çoban Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Oğulcan Pamuk – Berat Efe Parlar Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Aydan Hemşire – Beste Bereket Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

İyi Aile Babası Çilem Hemşire – Rukan Demir Boy Kilo Yaş, Nereli Kimdir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.