İphone Fiyatları Ne Zaman Düşecek?

iphone fiyatları ne zaman düşer 2019,iphone 7 fiyatları düşecek mi 2019,iphone fiyatları düşecek mi 2019,iphone 7 plus fiyatı ne zaman düşecek,iphone 6s fiyatı ne zaman düşer,iphone ne zaman indirime girer tüm bu soruların cevapları yazımızda mevcut.

Haberler, Apple, Fiyatlar, İndirim, Tim Cook, Türkiye Fiyatları, İndirim, Fiyatlar Düşecek Mi, İphone İndirimler  Ne Zaman,
iphone fiyatlar ne zaman düşecek

Ülkemizde büyük bir kitle Apple’ın Türkiye’de ne zaman fiyatlarında indirime gideceğini ya da ne zaman fiyatlarını düşüreceğini merakla bekliyor. Son zamanlarda gündeme gelen ve Apple tarafından da açıklamaya kavuşan sorular tek tek yanıtını buldu.

Iphone fiyatları düşecek mi? Fiyatlar Ne Kadar Düşecek? İphone fiyatları ne zaman düşecek? Bu soruların cevaplarına gelecek olursak, Apple CEO’su Tim Cook Türkiye fiyatlarının tekrardan elden geçirileceğini, Türkiye’nin büyük bir pazar payına sahip olduğunu vurgulayarak yakın bir zamanda fiyatlarda değişiklik olacağını söyledi. Böylelikle ülkemizde satılan tüm iphone modellerinde bir indirim veya iyileştirme adına fiyat düşüsü sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.