Yıllardır efsane olmuş dizilerle karşımıza çıkan ATV’den bir yeni dizi daha geliyor. Başarılı kanal en son karşımıza Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz ile çıkmıştı. Atv şimdilerde ise çekimi devam eden yepyeni bir dizi ile karşımıza tekrar çıkmaya hazırlanıyor. Reyting rekorları kırması beklenilen dizinin çekimleri son sürat devam ediyor. İsmi belli olan fakat henüz fragmanı yayınlanmayan dizi çok yakında ATV ekranların da olacak.
Hercai, atv, dizi, mia yapım, banu akdeniz, akın akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, serdar özer, oya unustası, tansu taşanlar, servet pandur, inci şen, eda başlamışlı, Mardin, Diziler, Konusu,
Hercai Dizisi Oyuncuları, Konusu, Nerede Çekiliyor
ATV’nin yeni dizinin ismi “Hercai”, dizinin çekimleri muhteşem şehirlerimizden birisi olan Mardin’de gerçekleşiyor. Dizinin yapımcılığını ise Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor. Hercai dizisinin konusu ise İntikamdan doğan imkansız bir aşkı anlatıyor. Hercai’nin oyuncu kadrosusu ise göz dolduruyor. Buyurun hep birlikte başrol ve diğer oyunculara göz atalım..

Hercai Dizisi Oyuncuları

Hercai dizisinde başrolleri Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Oya Unustası, Serdar Özer, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Eda Başlamışlı ve Servet Pandur paylaşıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Cemal Şan yaparken, senaryoyu kaleme alanlar Eda Tezcan ve Feraye Şahin oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey! Aşağıdakiler İlgili Çekebilir