Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2024

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş,Hadise Açıkgöz Boy Kilo, Hadise Açıkgöz Kimdir, Hadise Açıkgöz Boy, Hadise Açıkgöz Yaş 2024,Hadise Açıkgöz Kaç Yaşında 2024, Hadise Açıkgöz Kimdir,Hadise Açıkgöz Boy Kilo,Hadise Açıkgöz Kimdir, Hadise Açıkgöz Kimdir,Hadise Açıkgöz Kaç Kilo, Twitter Hadise Açıkgöz , İnstagram Hadise Açıkgöz, Estetiksiz Hali,Hadise Açıkgöz Yaş,Hadise Açıkgöz Kaç Yaşında,Hadise Açıkgöz Nereli,Hadise Açıkgöz Boyu,Hadise Açıkgöz Kilosu,Hadise Açıkgöz Sevgilisi Eşi,Hadise Açıkgöz Fotoğrafları,Hadise Açıkgöz Şekilleri,Hadise Açıkgöz Filmleri,Hadise Açıkgöz Dizileri,Hadise Açıkgöz Nereli, Oyuncu Hadise Açıkgöz Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş Kaç Yaşında

Hadise Açıkgöz, sahne adıyla Hadise, 22 Ekim 1985 doğumlu Çerkes asıllı Türk şarkıcıdır. Belçika’nın Mol kentinde, Sivaslı bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine, 2003 yılında katıldığı Belçika’daki “Idool 2003” yarışmasıyla adım atmıştır. Yarışmanın ardından albüm teklifi almış ve ilk stüdyo albümü olan “Sweat”i 2005 yılında yayınlamıştır. Bu albümde yer alan “Stir Me Up” şarkısı ile Belçika ve Türkiye’de büyük bir çıkış yakalamıştır. Türk basınının ilgisi sonrası kariyerini Türkiye’ye taşımıştır. Hadise, 2008 yılında İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan ikinci stüdyo albümü “Hadise”yi çıkarmıştır. Albümdeki “Deli Oğlan” şarkısı Türkiye’de hit olmuştur. 2009 yılında Türkiye’yi Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Düm Tek Tek” şarkısıyla temsil ederek dördüncü olmuştur.

Bu başarı ile popülerliği artan Hadise, aynı yıl içinde “Fast Life” ve “Kahraman” albümlerini piyasaya sürmüştür. “Kahraman” albümünün çıkış şarkısı “Evlenmeliyiz” ile tekrar listelerde yer almıştır.2011 yılında beşinci stüdyo albümü “Aşk Kaç Beden Giyer?”i yayınlamış, albümdeki “Superman”, “Aşk Kaç Beden Giyer?” ve “Mesajımı Almıştır O” şarkılarına klipler çekmiştir. 2014’te “Tavsiye” ve 2017’de “Şampiyon” albümlerini çıkarmıştır. Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé’den ilham aldığını ifade eden Hadise, 2011-2020 yılları arasında “O Ses Türkiye” yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır. Kariyeri boyunca 4 Altın Kelebek Ödülü, 3 MTV Video Müzik Ödülü ve 3 TMF Ödülü dahil birçok ödül kazanmıştır.

Hadise Açıkgöz Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/hadise

Hadise Açıkgöz Kimdir

Hadise Açıkgöz

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş
Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş

Hadise Açıkgöz Kaç Yaşında

Hadise Açıkgöz 38 yaşındadır.

Hadise Açıkgöz Son Hali

Hadise Açıkgöz’nın son hali normal boy kilo oranına sahiptir.

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş
Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş

Hadise Açıkgöz Boy Kilo

Hadise Açıkgöz 170 santimetre boyunda olup 62 kilodur.

Hadise Açıkgöz Doğum Tarihi

22 Ekim 1985

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş
Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş

Hadise Açıkgöz Nereli

Mol, Belçika

Hadise Açıkgöz Mesleği

Şarkıcı

Hadise Açıkgöz Boyu Kaç

170 santimetre boyundadır.

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş
Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş

Hadise Açıkgöz Kaç Kilo

62

Hadise Açıkgöz Saç Rengi

Kumral

Hadise Açıkgöz Göz Rengi

Kahverengi

Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş
Hadise Açıkgöz Boy Kilo Yaş

Hadise Açıkgöz Ne Mezunu

Üniversite

Hadise Açıkgöz Sevgilisi(eşi) Kim

Mehmet Dinçerler (e. 2022; b. 2022)

Hadise Açıkgöz Kardeşi

Bilinmiyor.

Hadise Açıkgöz Oynadığı Diziler

2018 – Jet Sosyete
2024 – Esas Oğlan Ceren

Hadise Açıkgöz TV Programları

2003 – Idool
2006 – Popstar Alaturka
2011 – O Ses Türkiye
2014 – O Ses Çocuklar
2021 – O Ses Türkiye Rap

Bu içerik Hadise Açıkgöz biyografisi Yasimen için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Hadise Açıkgöz kaç yaşında,Hadise Açıkgöz dizileri,Hadise Açıkgöz Nereli,Hadise Açıkgöz boy,Hadise Açıkgöz sevgilisi,Hadise Açıkgöz Instagram,Hadise Açıkgöz kimdir,Hadise Açıkgöz makyajsız hali,Hadise Açıkgöz boy kilo,Hadise Açıkgöz yaş,Hadise Açıkgöz oynadığı Diziler,Hadise Açıkgöz twitter,Hadise Açıkgöz filmler, Hadise Açıkgöz boyu,Hadise Açıkgöz sevgilisi eşi,Hadise Açıkgöz oynadığı diziler,Hadise Açıkgöz boy kilo 2024,Hadise Açıkgöz Boyu Kilosu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir