Deli Aşk Filmi Konusu Ne? Deli Aşk Oyuncu Kadrosu?

2017 yılında vizyona giren Deli Aşk filminin senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman yazarken, yönetmenliğini ise Murat Dündar ve Murat Emre Kaman üstlendi. Gelin hep birlikte Deli Aşk filminin konusu ve oyuncu kadrosuna göz atalım..

Deli Aşk filminin baş rollerinde Emrah Kaman ve Anıl Altan ile evli olan genç oyuncu Pelin Akil yer alıyor. Filmin belli bir kısmı kebap ve şırdan şehri olan aynı zaman da Sıfır Bir’inde çekiminin yapıldığı Adana’da çekilmiştir. Deli Aşk’ın yapımcılığını ise çok yakından tanıdığımız ve geçtiğimiz günlerde Karakomik Filmler ile gündeme gelen Cem Yılmz üstlenmiştir.

deli aşk zeynep,deli aşk full izle,deli aşk nerede çekildi,deli aşk youtube full izle,deli aşk izle full hd tek parça,deli aşk izle 1080p,deli aşk kesintisiz izle,deli aşk 2,deli aşk imdb,deli aşk senin annen arımı full izle
Deli Aşk Oyuncular Konusu

DELİ AŞK KONUSU

Deli Aşk filminin konusu şu şekilde  Maraş dondurmacısı olan Ekrem’in aşık olduğu Neşe’nin (Pelin Akil) kalbini kazanmak ve birlikte olmak için uğraştığı zamanlarda başına gelen olayları anlatıyor.

DELİ AŞK OYUNCU KADROSU

Burak Çetin – Jeremy
Emrah Kaman – Ekrem
Pelin Akil – Neşe
Cem Yılmaz – Şefik Ercan
Şafak Pekdemir – Zeynep
Nilperi Şahinkaya – Melodi
Zafer Algöz – Carol
Hakan Altun – Hakan Altun
Toygan Avanoğlu – Fuat

Google Aramalar;
deli aşk zeynep
deli aşk full izle
deli aşk nerede çekildi
deli aşk youtube full izle
deli aşk izle full hd tek parça
deli aşk izle 1080p
deli aşk kesintisiz izle
deli aşk 2
deli aşk imdb
deli aşk senin annen arımı full izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.