Can Sipahi Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2024

Can Sipahi Boy Kilo Yaş,Can Sipahi Boy Kilo, Can Sipahi Kimdir, Can Sipahi Boy, Can Sipahi Yaş 2024,Can Sipahi Kaç Yaşında 2024, Can Sipahi Kimdir,Can Sipahi Boy Kilo,Can Sipahi Kimdir, Can Sipahi Kimdir,Can Sipahi Kaç Kilo, Twitter Can Sipahi , İnstagram Can Sipahi, Estetiksiz Hali,Can Sipahi Yaş,Can Sipahi Kaç Yaşında,Can Sipahi Nereli,Can Sipahi Boyu,Can Sipahi Kilosu,Can Sipahi Sevgilisi Eşi,Can Sipahi Fotoğrafları,Can Sipahi Şekilleri,Can Sipahi Filmleri,Can Sipahi Dizileri,Can Sipahi Nereli, Oyuncu Can Sipahi Kimdir gibi tüm soruların ve bilinmeyenlerin cevaplarını yazımızda, tüm oyuncu ve ünlülerin biyografilerini sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz..

Can Sipahi Boy Kilo Yaş Kaç Yaşında

Can Sipahi, ilk kez TRT 1’de yayımlanan “Ah Kalbim” dizisiyle oyunculuk kariyerine adım attı. TNT’de yayımlanan ve büyük beğeni toplayan “Yıldız Masalı” adlı dizide Umut karakteri ile tanınan Can Sipahi, kısa sürede izleyicilerin gönlünde taht kurdu. Eğitim hayatına TED Ankara Koleji’nde başlayan Can Sipahi, lise eğitimini Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği bölümünde bitiren başarılı oyuncu, şu anda Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk alanında yüksek lisans yapmaktadır. 2010 yılında FOX’ta yayımlanan “Öğretmen Kemal” dizisinde, solistliğini yaptığı “Mojito Band” isimli müzik grubuyla, kendi yazdıkları “Sahte Dünya” adlı şarkı ile dikkat çekti ve dizide Doruk karakterini canlandırdı.

2012-2013 yılları arasında Disney Channel’ın “Art Attack” programının sunuculuğunu üstlendi ve çocukların sevgilisi oldu. Kanal D’de yayımlanan “İntikam” dizisinde Barış Denizci karakteriyle atak, hırslı ve dürüst bir genci canlandırarak geniş bir hayran kitlesi edindi. Mayıs 2014’te yine Kanal D’de yayımlanan “Güneşi Beklerken” dizisine Bora karakteriyle katıldı ve performansıyla beğeni topladı. 10 Şubat 2015 tarihinde yayımlanmaya başlayan “Aşk Yeniden” dizisinde Orhan karakteri ile ekranda boy gösteren Can Sipahi, yeteneklerini bir kez daha kanıtladı. 2017’de TRT 1’de başlayan ve 2021 yılında sona eren “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Şehzade Abdülkadir rolüyle tarihi bir karakteri canlandırarak kariyerinde önemli bir yere ulaştı.

Can Sipahi Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/cnsph

Can Sipahi Kimdir

Can Sipahi

Can Sipahi Boy Kilo Yaş
Can Sipahi Boy Kilo Yaş

Can Sipahi Kaç Yaşında

Can Sipahi 36 yaşındadır.

Can Sipahi Son Hali

Can Sipahi’nın son hali normal boy kilo oranına sahiptir.

Can Sipahi Boy Kilo Yaş
Can Sipahi Boy Kilo Yaş

Can Sipahi Boy Kilo

Can Sipahi 178 santimetre boyunda olup 80 kilodur.

Can Sipahi Doğum Tarihi

20 Ocak 1988

Can Sipahi Nereli

İstanbul, Türkiye

Can Sipahi Boy Kilo Yaş
Can Sipahi Boy Kilo Yaş

Can Sipahi Mesleği

Oyuncu

Can Sipahi Boyu Kaç

178 santimetre boyundadır.

Can Sipahi Kaç Kilo

80

Can Sipahi Saç Rengi

Düz siyah

Can Sipahi Göz Rengi

Kahverengi

Can Sipahi Ne Mezunu

Üniversite

Can Sipahi Sevgilisi(eşi) Kim

Bilinmiyor.

Can Sipahi Kardeşi

Bilinmiyor.

Can Sipahi Oynadığı Diziler

2009 – Ah Kalbim
2010 – Öğretmen Kemal
2011 – Yıldız Masalı
2013 – İntikam
2015 – Aşk Yeniden

Can Sipahi Oynadığı Filmler

2015 – Çekmeköy Underground
2015 – Beni Sen Anlat
2017 – Payitaht Abdülhamid
2017 – Kötü Çocuk
2018 – Batır
2020 – Aile Şirketi
2023 – Şebeke
2024 – Çakallarla Dans 7

Bu içerik Can Sipahi biyografisi Yasimen için yazılmıştır. İzinsiz kopyalanması yasaktır.

Can Sipahi kaç yaşında,Can Sipahi dizileri,Can Sipahi Nereli,Can Sipahi boy,Can Sipahi sevgilisi,Can Sipahi Instagram,Can Sipahi kimdir,Can Sipahi makyajsız hali,Can Sipahi boy kilo,Can Sipahi yaş,Can Sipahi oynadığı Diziler,Can Sipahi twitter,Can Sipahi filmler, Can Sipahi boyu,Can Sipahi sevgilisi eşi,Can Sipahi oynadığı diziler,Can Sipahi boy kilo 2024,Can Sipahi Boyu Kilosu 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir