Ateş Böceği Yeni Dizi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Ateş Böceği Yeni Dizi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Mia Yapım’ın yapımcılığını yaptığı yeni bir dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Ebru Hacıoğlu’nun senaryosunu yazdığı Ateş Böceği isimli dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamış bulunuyor. Dizinin başrolünde Gülperi Özdemir ve Seçkin Özdemir yer alıyor. Seda Güven ve Çağrı Çıtanaklı gibi isimlerin de rol alacağı yeni dizi yakında star tv ekranlarında başlıyor.

ates bocegi oyunculari konusu kadrosu

 

gülperi özdemir,rüya dizisi,dolunay dizisi,barış yöş,gülper özdemir,kanatsız kuşlar,kalp atışı,seçkin özdemir
 
Ateş Böceği Dizisi Oyuncuları
 
Ateş Böceği Dizisi

Seçkin Özdemir (Barış)

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. 1.81 boyunda ve 66 kilodadır. Red Fm ismindeki radyo kanalında program sunuculuğu yapmıştır. Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar ve Acı Aşk gibi dizilerde rol almıştır.
aşk ve mavi barış kimdir gerçek ismi

Gülper Özdemir (Aslı)

18 Kasım 1990 İstanbul doğumlu oyuncu 1.76 boyunda ve 57 kilodadır. Akrep burcu olan güzel oyuncunun sevgilisi olmadığını biliyoruz. Eğitimini Abd Truman State Üniversty’de tamamlamıştır. Son olarak Kara Yazı dizisinde Derya karakterine hayat vermiştir.


aşk böceği aslı kimdir gerçek ismi

Nilay Deniz 

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu genç oyuncu Güneşi Beklerken dizisiyle herkes tarafından tanınmıştır. 1.72 boyunda, 50 kiloda olan Nilay Deniz’in saç rengi kumraldır. Oyunculuk hayatına ilk adımı Behzat Ç dizisiyle atmıştır. Daha sonra 20 Dakika ve Aşk Yeniden gibi dizilerde de rol bulmuştur.
ateş böceği nilay deniz kimdir

Seda Güven (Leyla)

28 Ağustos 1984 Balıkesir doğumlu güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil tasarım bölümü mezunudur. Ekmek Teknesi isimli diziyle oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır. 1.68 boyunda ve 51 kiloda olan oyuncu Keremcem ile evlidir.


aşk böceği leyla kimdir gerçek ismi

Çağrı Çıtanak

1990 Hatay doğumlu genç oyuncu Ülker Hanım Eller reklamlarıyla tanınmaya başlamıştır. 1.78 boyunda ve 74 kiloda olan oyuncu fit fiziğiyle de dikkatleri çekmektedir. Babam Sınıfta Kaldı, Benim İçin Üzülme, Kayıp Şehir, Suskunlar, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Asi ve Tatlı İntikam gibi dizilerde rol almıştır.
aşk böceği çağrı çıtanak kimdir

Derya Alabora

19 Ağustos 1959 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Salkım Hanımın Taneleri, Masumiyet ve Adem’in Trenleri gibi ödüllü filmlerde rol bulmuştur. Küçük Hanımefendi, Çıplak Gerçek ve Acil Aşk Aranıyor gibi dizilerde rol almıştır.
ateş böceği derya alabora kimdir

Belma Canciğer

16 Aralık 1972 Bursa doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Yahşi Cazibe dizisinde Makbule karakteriyle tanınmıştır.
ateş böceği belma canciğer kimdir

Umut Yiğit Vanlı

4 Mayıs 1989 Adana doğumlu yakışıklı oyuncu 1.85 boyunda ve 80 kilodadır. Boğa burcu olan oyuncu Müjdar Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimini tamamlamıştır. Beyaz Gelincik, Annem, Acı Aşk ve O Hayat Benim gibi dizilerde rol bulmuştur.
ateş böceği umut yiğit vanlı kimdir
Durul Bazan

20 Eylül 1972 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Türkler Çıldırmış Olmalı, G.D.O Karakedi, Eyvah Eyvah 3, Analı Oğullu ve Yedi Güzel Adam gibi projelerde yer almıştır.
ateş böceği durul bazan kimdir
Berkay Tulumbacı 
8 Haziran 1991 Kıbrıs doğumlu oyuncu 1.78 boyunda ve 72 kilodadır. Sakarya Fırat ve Kara Ekmek dizilerinde yer almıştır.
ateş böceği berkay tulumbacı kimdir

Alicia Kapudağ
1990 doğumlu genç ve güzel oyuncu Eğlendirme Dairesi, Hayat Yokuşu, Cinayet ve Küçük Ağa gibi dizilerde rol almıştır.
ateş böceği alicia kapudağ kimdir
Şebnem Dilligil
1 Ocak 1960 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümünü tamamlamıştır. Geniş Aile, Kuzey Güney, Karadayı ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol almıştır.
ateş böceği şebnem dilligil kimdir
Tayra Bahar
ateş böceği tayra bahar kimdir

Ateş Böceği Dizisi Fragmanı

 
Kaynak : http://haber.fragman-tv.com/ates-bocegi-dizisi-oyunculari-konusu-oyuncu-kadrosu-karakterleri-rolu-5172

Bir cevap yazın