3 Mart Survivor Ünlüler Takımından Kim Elendi ? Sms Sonuçları

ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor 8. bölüm izle,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor gizem,survivor kim elendi bu akşam,survivorda kim elendi son dakika 2020,sörvayvır son kim elendi,ünlüler takımından kim elendi,survivor ünlüler kim elendi,survivor ünlüler takımı kim elendi,survivor ünlüler takımında kim yazıldı,survivor ünlüler konseyi,survivor ünlüler kimin ismini yazdı, 3 mart salı kimin adı yazıldı.

Survivor, Kim Elendi, Sms Sonuçları, Survivor Sms Sonuçları, 3 Mart, Salı Kim Elendi,
Survivor Kim elendi
AŞKIM BURÇE TUNAY KİMDİR BİYOGRAFİSİ

GİZEM BİRDAL KİMDİR BİYOGRAFİSİ

3 Mart Salı Survivor Sms Oylaması Sonuçları Ne?
Survivor ada konseyinde seyirciden en çok oy alan isimler Ersin ve Barış oldu.

3 Mart Salı Survivor Ünlüler Takımından Kim Eleme Adayı Oldu?
Bu ada konseyinde bu akşam seyirciler oylama yapılacak ve bir aday bu akşam çıkıyor. Yapılan oylamada elenmesi için en çok yazılan isim Derya oldu. Oylamada sıralama olmadan ilk ikiye giren Ersin ve Barışta elenmesi için aday gösterdikleri isimleri İrem ve Sercan oldu.

3 Mart Salı Survivor Ünlüler Eleme Adayları
Biliyorsunuz ki ada konseyine çıkan ünlüler ilk aday olarak Derya’yı seçmişlerdi. Ada konseyinden sonra kendi aralarında değerlendirmede bulunan ünlüler bakalım bu sms sonuçlarına göre kim gidecek. Survivor sms sonuçlarında 1.ve 2. olan isimler Barış ve Ersin eleme adayı olarak Sercan ve İrem’i söylediler.

SURVİVOR 3 MART ÜNLÜLER ELENEN İSİM KİM? KİM ELENDİ?

Bu akşam yapılan sms oymasında en az oyu alan isim Derya oldu ve survivora veda etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.